Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1106287, vloženo 29.08.2019 23:43:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Čím víc atomovek, tím líp!
Víte, já bych to těm Íráncům docela i přál. Íránci nejsou zaostalí. Je kolem toho zbytečný humbuk. A že nemaj rádi Izrael? Stane se. Tam mezi Palestinci a Izraelci je to jenom takové kočkování... raketka sem, raketka tam. Ale nic významného se neděje.

Doktrína vzájemně zaručeného zničení říká, že nasazení jaderných zbraní proti zemi s jadernýma zbraněma se útočící straně nevyplatí. Předpokládám že země s jaderným arzenálem jsou dostatečně vyspělé a mají dneska už spolehlivé systémy včasných varování. Tak třeba rok 1983.. Sovětům tenhle systém selhal a mysleli si že na ně američani útočej. A kdyby měl v tu dobu službu jinej operátor, tak mohl zahájit 'protiofenzivu' a reakce američanů by na sebe nenechala dlouho čekat. Ten, co tomu zabránil, se pak stal nepohodlným a vyhodili ho z práce a zaměstnali někde jinde.

To samý kubánská krize... proč jim tam Chruščov prostě nehodil atomovky a naopak? Jednoduše by následoval protiúder a ty následky za to nestojí.

Nikdo by dneska atomovku ať už jenom tak z rozmaru do cizího státu nehodil. Na lidech si to američani mohli otestovat v Japonsku. Od tý doby maj z jaderných zbraní všichni naděláno v gatích. A žijeme teda v době globálního míru a harmonie (až na lokální konflikty) =)
 Maarvinoof Muž21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.08.2019 10:32:53
Dej pokoj i s atomovkama... říká ti něco jméno Vasil Alexandrovič Archipov v souvislosti s kubánskou krizí ? Nebýt jeho, tak tu dneska možná ani nejsme.
 Cumsprite Muž33 Kategorie
30.08.2019 02:04:52
Irán je oběť Americké a Evropské agrese !

Nepřátelská Amerika zničila mou zemi a to je podle tebe dobře ?

"Tam mezi Palestinci a Izraelci je to jenom takové kočkování... raketka sem, raketka tam. Ale nic významného se neděje"

Tolik mých bratru položilo svůj život pro Palestinu , pro Allaha byli jich stovky kteří se dobrovolně obětovali ! někteří byly ještě děti a Yahūdové s nimi neměli slitování ! tisíce mrtvých a ty řekneš že to nic není ? Modlím se u Allaha aby ti odpustil tyto rouhačské slova
Smajlík  AbuAnwarCZ Muž26 Kategorie
30.08.2019 00:25:39
Právě jsem si objednala jednu atomovku z Číny. Snad z toho netrefí moc lidí.
 AninkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk