Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1105400, vloženo 20.08.2019 11:23:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
PRÁCE = KATASTROFA
V poslední době jsou ty nabídky práce vážně děsuplné. 50% tvoří pozice "obchodní zástupce", což je prakticky podvod na entou, kde člověk jen lanaří další a další chudáky, aby uzavřeli pojištění, smlouvu na plyn nebo podobné kraviny. Pokud o tom někdo přemýšlí, radím vůbec na to nereagujte. Na papíře to vypadá hezky, při pohovoru vám nakecají cokoliv a pak zjistíte, že jen ojebáváte lidi. Ale jestli na to máte žaludek, proč ne... Druhou polovinu tvoří nabídky práce u pásu, ve výrobě a v obchodech. Pak teda ještě pár nabídek "účetní" apod.
Já nevím... kam se ztratily všechny ty normální nabídky práce? Existuje vůbec nějaká práce pro člověka, který nechce budovat kariéru, nechce trávit dvanáctky u pásu, nechce makat jako debil za nic a chce jen normální práci 8 hodin denně 5 pracovních dní v týdnu v klidu a v pohodě? Přijde mi, že je to naprostá utopie. Ani by nemusela být nijak zvlášť placená, prostě jen práce, kde za půl roku nepadnu vyčerpáním nebo mě netrefí šlak.
 AchJo Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.08.2019 02:17:31
A bude mnohem a mnohonásobně hůř a hůř.
Nikdo nemá představu co se stane když EU chcete-li ECB vytiskla za něco málo let 700 bilionů Eur a věnovala je zdarma nejzadluženějším stítům. Nejsou podloženy žádnou prací, řádnými výrobky, žádnou produktivitou, nic netřeba dělat...jen se s nimi zaplatí vlastní dluhy. Jistě že to je krásné a dokonce se zvedla inflace na 2% ku prospěchu, ale hehehehe co dál?
Jojo i Amerika tiskla svoji měnu, jojo, zaplatila a natištěné dolary stáhla z oběhu. Navíc rve doslova nový průmysl, částečně vojenský do svých chudých států. Vyrůstají nová města, lidi se ženou na jih za prací. za excelentními výdělky. Pravda část je zbrojní, část na nové raketové motory, ale i munici a zbraně, nicméně průmysl se expeduje.

A víte jak pečlivě si průmysl hlídá Německo? Rumunům, Bulharům a spol dala EU do vínku prosperitu z pěstování rajčat a paprik, Nevěřitelně drahé Itálii a Chorvatsku, Řecku prosperitu z Cestovního ruchu,a teď je jediná Evropská země co ještě před rokem prosperovala na dně. A z toho se jen tak nedostanou. Protože důvod krize je právě o pár řádků výš. Lidi by chtěli makat tak 4 hodiny denně nebo nejraději vůbec. A ono perpetum mobile neexistuje. Musí se MAKAT!
 hykory
20.08.2019 18:03:03
Ještě jsi zapomněl zmínit security :)

Jestli máš co nabídnout, umíš programovat, světové jazyky atd., tak můžeš třeba oslovit sám nějaké firmy, kde bys chtěl pracovat.

Jestli umíš kancelářskou práci, tak kariéru můžeš udělat třeba někde v bance. Tam taky berou a za zkoušku nic nedáš, když se zeptáš na personálním oddělení ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.08.2019 16:43:57
To nasere, nemít hlavu na učení a být levej na ruce, to je kombinace k nezávidění. Ovšem je otázka, jestli je to nezvratný, tvrdím že každý má na něco talent, jen přijít na to na co. Jak jsi přišel na to, že nejsi manuálně zručný? Víš kolik jsem toho v dílně, na baráku a na autě za život zmrvil? Kdo nic nedělá, nic nezkazí. A taky se nic nového nenaučí.
 pan Klobouk
20.08.2019 16:37:10
pan Klobouk - Jo tyhle "odmítám nabídky práce" borce mám tak rád. :D Ono taky ne každý má hlavu na ty obory, které jsou zrovna žádané. Taky bych asi mohl dělat ty dneska žádané práce jako zámečník nebo instalatér, ale moje manuální zručnost je na bodě mrazu, takže asi ne, že.
Smajlík  AchJo
20.08.2019 16:34:09
Tak já o jednom vím, o sobě. Naprosto ukázkově kariérně stagnuju, odbouchám si svou osmičku, krok s vývojem udržuju výhradně během pracovní doby, žádné samostudium po večerech, kariérní růst mě absolutně nezajímá. Dokud budu s příjmem nad dvojnásobkem průměru, nehodlám na tom nic měnit. A jak dlouho mi trvalo než jsem se na tuhle pozici dostal? Když nepočítám vejšku (kterou jsem proplul ani nevím jak) tak řekněme 5 let? S tím co mám v hlavě a životopisu se nemusím bát ztráty práce, prostě jen přestanu odmítat nabídky. No a tak 5-10 let před plánovaným důchodem začnu zkracovat úvazek na 4 a pak 3 dny v týdnu, to už nebudu živit děti a platit hypotéku. Ano, fakt se nechci udřít.
 pan Klobouk
20.08.2019 16:22:33
pan Klobouk - Nikdo, kdo začal budovat kariéru, s tím ve čtyřiceti neskončil. Pokračuje dál a dál a dál. Je to jako nemoc a já tak nechci skončit. Pak v osmdesáti ten člověk stále pracuje, protože už nedokáže žít jinak. Mně je jedno, kolik mám peněz. Hlavně že vyžiji a mám nějakou rezervu na nutnosti. Jenže to je asi nadlidský úkol najít takovou práci. Chci někde být do důchodu, ne pořád muset řešit přestupy. Jak tu někdo píše, pořád se něco ruší, krachuje, prodává.

Je to hnus, zaměstnanců jakkoliv užitečných a dobrých si nikdo neváží. Bylo mi například v minulé práci řečeno, že sice vedoucí ví, že jsem loajální a dobrý člověk, na kterého je spoleh, ale vedení si představuje práci odvedenou jinak... a to jsem nedělal žádné průsery a prakticky nic špatně. Prostě jen "vedení to chce jinak". Stejně tak lidi, kteří tam byli opravdu v něčem dobří, byli jen zneužíváni a přidělovala se jim další a další práce, protože uměli. Ne že by jim zvedli plat nebo že by snad někdo někoho pochválil... Umíš něco navíc? Tak to dělej a nedostaneš navíc ani Korunu.
Smajlík  AchJo
20.08.2019 16:15:11
pan Klobouk: To nikdo z nás neví, který z nich se má líp.
 Presence of Pain Žena32 Kategorie
20.08.2019 16:13:05
Týden má 168 hodin, za předpokladu osmihodinového spánku máš k mání 112 hodin. Pracovní týden by měl obvykle mít kolem 40 hodin. Takže se bavíme o více než třetině z pracovně aktivního života. Práce není nic jiného než obchod, prodáváš svůj čas, tedy život za prostředky k obživě a zábavě. Skutečně se chceš prodávat tak lacino?
Ty kecy o sebemotivaci a realizaci si pro mě za mě můžou vetknout tam, kam jim slunce nesvítí, už mám taky svůj věk a nenechám se utáhnout na vařený nudli. Ale svým způsobem není vůbec špatný být v něčem fakt dobrej specialista, pak se dostáváš do úplně jinýho postavení vůči zaměstnavateli, rozhodně není člověk spotřebák a zaměstnavatel si ho musí předcházet. Ale je to na tobě, buď si vybereš zdánlivě jednodušší cestu a prožít celý život v nuzotě nebo ze začátku složitější cestu a pak mít svůj klid a pohodu.
Kdo si myslíš že se má líp, běžnej mechoš někde v servisu co dělá dokolečka podvozek, brzdy a vejfuky na všem co má čtyři kola nebo profík co má firmu třeba jen na repase turba, generálky hlav nebo je fakt machr na autotroniku, třeba jen jedné konkrétní značky? ;-)
 pan Klobouk
20.08.2019 16:11:43
Pokud by jsi se chtel stehovat, tak bych ti mozna doporucil Skodovku v Kvasinach. Tam by sis vydelal skoro 50 000 hrubeho jako operator vyroby a nepotrebujes na to kvalifikaci, ani praxi. Ale je to narocna prace
 Belerofon
20.08.2019 16:09:53
AchJo: Dobrá řeč (16:00:11). Nějakou zašívárnu snad najdeš.
 Presence of Pain Žena32 Kategorie
20.08.2019 16:05:57
Kde sa dnes podľa mňa dá hneď dostať? Taxikár, opatrovatel v DE, sbs, strojvodca vlaku, rozvážač jedla, mafián, policajt...
 Rajču
20.08.2019 16:00:11
pan Klobouk - A na tom je špatného konkrétně co? Nevidím smysl v budování kariéry a trávení veškeré času prací. Nevidím smysl ve zničení sám sebe za mizerných 15 000 měsíčně. Chci dělat cokoliv, nebráním se skládání krabic nebo sezení u počítače a vyplňování tabulek, je mi to naprosto fuk. Ale nehodlám trávit celý život honěním se za něčím, čeho stejně nedosáhnu nebo to na stará kolena nebudu mít ani jak využít, protože budu starý scvrklý dědek, který celý život věnoval zbytečnostem.

A co se mých představ týče, to je zbytečné řešit, když je poptávka firem stokrát menší než nabídka zájemců a vždycky když jsem někam napsal nebo se tam hlásil, "zrovna před měsícem někoho vzali". Takže co mám dělat? Nějaký náhodný obchod, kde se toho moc neděje, je pro mě asi jediné řešení. Kéž bych měl nějakou známost, ale nemám. Na živnost nemám zase dostatek odhodlání a potřeby seberealizace.

Vždyť už jen ty debilní fráze dneška jsou příšerné. Samá "sebemotivace" a "práce na sobě" a "rozvoj osobnosti". Jděte do hajzlu, já chci pracovat a v klidu žít a ne řešit tyhle kraviny.
Smajlík  AchJo
20.08.2019 15:59:27
slowlsy: Asi žijem v nějakým paralelním vesmíru, v mé sociální bublině nikdo neměl zásadní problém s pracovním místem. Ale asi to bude trochu souviset se vzděláním a kvalifikací. Trochu.
Poslední dobou pracovní nabídky hlavně odmítám, je mi fajn tam kde jsem.
 pan Klobouk
20.08.2019 15:56:14
Pokud nemáš specializaci, tak si moc vyskakovat nemůžeš. Já měl pohodovou práci v textilce, údržba a servis strojů. Pan továrník se jednoho dne rozhodl, že už má dost a fabriku rozprodal, pro ty největší textilní mašiny si přijeli až z Polska.

Tak jsem to zkusil v nedalekém cukrovaru. S mejma znalostma mě vzali hned a zase celkem pohodovka, servis a údržba strojů, někdy práce na 4 hodiny, jindy víc podle potřeby, ale žádný soboty a neděle. Pohodička, která netrvala dlouho, tentokrát prodal fabriku Frantíkům. Přijeli, odvezli si veškerý stroje, nechali jenom holý zdi.

Teď opravuju a servisuju stroje ve sklárně, ale poslední dobou nějak nemají zakázky a prej si už vrabci cvrlikaj, že se bude propouštět ...

Tak až budeš někde v obchodním řetězci nakupovat žrádlo a hadry nebo spotřebmní zboží z Německa, Francie, Polska nebo z Číny, zamysli se nad tím, proč Češi nemají moc na výběr a pracovní místa nejsou. Vono až někdo bude zase kupovat naše výrobky, pak bude líp, ale nečekej, že je budou kupovat Němci nebo Frantíci, ti mají svoje fabriky. My si můžeme pomoct akorát sami, pokud budeme myslet hlavou a ne pr****
 takhle
20.08.2019 15:41:17
Jo jak píšeš. Všude spousta nabídek obchoďáků třeba i pro ČR,zahraničí. Pak práce na směny. A ty teplý místečka v kanclu akorát přes známý, maminky, tatínky, tetičky. Bohužel, taková je doba.
 slowlsy
20.08.2019 15:29:52
Připomínáš mi uvažováním lidi ze školy - "hlavně aby tam nebyla matika" "a kolik musí mít nejmíň stránek seminárka?" "kde opsat úkol"
Nevíš co vlastně chceš dělat, hlavně se nepředřít, o nic se moc nesnažit, prostě nějakou zašívku. Docela typický pro dnešní dobu. Nikdy jsi neměl žádnou konkrétní představu co by tě v životě bavilo, v čem by ses realizoval?
 pan Klobouk
20.08.2019 15:22:55
Jo, běž řídit, ale ne autobus, ale něco bez lidí.
Smajlík  Presence of Pain Žena32 Kategorie
20.08.2019 13:57:34
Pojď řídit autobus -_- stejně se akorát doma nudíš, tak budeš pořád v luftě :)
 ČSAD JIHOTRANS
20.08.2019 13:08:31
K te administrativě a logistice bych dodal, ze na tyhle pozice se hlasi kvanta lidi, prumerne jim prijde 100 zivotopisu
 Hppokk
20.08.2019 12:53:10
Žalude taky znám jednoho takovýho. Ten kam nastoupil jako dělaník, tam do týdne dělal minimálně spolumajtele. Akorát jsem nikdy nepochopil proč ty práce pořád tak střídal. Asi už to pro něj nebyla žádná výzva dělat spolumajitele, tak šel raději dělat dělnase zase někam jinam.
Smajlík  Taky jednoho znám
20.08.2019 12:25:13
“Nejakou praci”
Neni nad to, kdyz mas jasnou predstavu o tom,
co bys chtel.
 lol
20.08.2019 12:16:58
Začni podnikat v tom, k čemu máš vlohy a budeš si vlastním pánem.
 taktovidimja
20.08.2019 12:09:23
Kdybych neměl práci co mám teď, asi bych šel hákovat do fabriky. Nějakýho obchodního tajtrlíka bych fakt dělat nemoh.
 Van Generator Muž30 Kategorie
20.08.2019 12:06:36
AchJo : a co můžeš nabídnout? Mě si třeba práce zatím vždycky našla sama. Nástup jako obyčejnej dělník , za rok jsem díky schopnostem už seděl v kanceláři. Když jsem potom odcházel , vyvěsil jsem životopis na internet a firmy se ozvaly. Naštěstí z toho klapla dobrá nabídka tak jsme si plácli. Další hledání práce mělo stejnej průběh a lepší nabídky , protože jsem měl víc co nabídnout. A pak zase a ještě líp....

Umíš něco co zaměstnavatel ocení?
 žalud
20.08.2019 11:48:11
To bude asi tím, že v těch dobrých pracích jsou lidé spokojeni a nemají důvod je opouštět. Většinou se pak takové místo uvolní až ve chvíli, kdy jde dotyčný do důchodu, ale ten člověk už má většinou vycvičeného svého protekčního následovníka, který místo okamžitě zaplní, takže je velice mizivá šance se tam dostat. Bud přes protekci a nebo se musíš přihlásit na podřadnější přácí, udělat dojem na vedení a vyštípat někoho z jeho místečka.

Tech prací na hovno je pak nabízeno tolik, protože jsou právěže na hovno a nikdo to dělat nechce.
Smajlík  To dá rozum vole
20.08.2019 11:31:41
Proč hrůzu? Co bylo špatně?
 leafroller Muž21 Kategorie
20.08.2019 11:31:18
leafroller - Tuhle hrůzu už mám za sebou.
Smajlík  AchJo
20.08.2019 11:30:42
Běž prodávat do obchodu.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
20.08.2019 11:30:31
rozumim ti, jsme montovna sklady apod.
 skedoff
20.08.2019 11:30:19
Grafika, film, psaní textů, komunikace s lidmi, základní administrativa... nemyslím si, že by toho bylo nějak málo a i tak ani nepotřebuji něco z těch oborů. Je mi to jedno, jestli mám sedět v kanclu a přepisovat tabulky, ale chci jen, aby to bylo stálé, v klidu, bez blbostí, které popisuje nahoře.
Smajlík  AchJo
20.08.2019 11:30:06
Zkus nějakou logistiku (PPL, GLS) nebo spedici, dispečink kamionové dopravy....ani nereaguj na nabídky na internetu, prostě si vygoogli firmy ve tvém okolí a rovnou tam napiš. Nebo Česká pošta, ať už doručování nebo přepážka. Tam berou skoro pořád.
Zkus posílat naslepo životopisy do firem, kde by se ti líbilo pracovat. Přinejhorším to skončí u někoho ve spamu.
Smajlík  daisie off
20.08.2019 11:27:35
A co můžeš nabídnout za znalosti a schopnosti?
 pan KloboukPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2