Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104813, vloženo 13.08.2019 11:54:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zase myslim na byvalku
Rozesli jsme se před dvema lety. Ale stale si na ni vzpomenu. A ty pocity jsou jak kyselina, strasne me uziraji zevnitr. Citim se jako te nejzbytecnejsi clovek. A zatímco ona je šťastná, ja tu pisu zpoved.
 DobryDen Muž28 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.08.2019 01:15:12
Tohle jsem nikdy neměla. Několikrát jsem byla z rozchodu špatná a říkala si jo, to bude ten, na kterého budu vzpomínat roky. Do roka a půl pak nic, žádný city, ten člověk mi je jedno. Necítím nic. Vzpomenu si to jo, ale max na ty hezký vzpomínky.

Teď když o tom přemýšlím, napadá mě, že jsi ten rozchod nezpracoval pořádně a po rozchodu sis nepotrpěl, nepobrečel, neprošel jsi celou fází hněvu, sby mohl odejít a proto tě tam něco užírá....
Smajlík  Jsi Bůh
14.08.2019 13:31:37
DobryDen: Já se cítila hrozně dlouho úplně stejně. A pak to najednou ze dne na den přešlo. Nevěřila jsem, že je to možné, ale stalo se to. Někoho jsem potkala a najednou mi přišlo hrozně hloupé, jak jsem se trápila.
Nevím, jak ti ale poradit. Mně taky žádné rady nepomáhaly a ničemu z toho, co mi kdo říkal, jsem nevěřila.
 konzerva
13.08.2019 22:46:17
C'est la vie...
 Researcher Muž81 Kategorie
13.08.2019 16:52:19
To je jednoduché.

Já měla zas opačný problém a vyřešil se tím, že život šel dál.

I dnes jsem schopna na něj myslet, nebo spíš si ho připomenout a pokaždé se mi trochu zhorší nálada. Ale víš co? Přece si nebudu kazit den, a už vůbec ne život, nějakými špatnými myšlenkami na někoho, kdo mi vlastně otevřel oči.

Pokud si z toho vezmeš ponaučení a psychika se ti díky tomu změní, pak máš vyhráno. Pokud ne... Pak se nabízí známé rčení "komu není rady, tomu není pomoci".

Vyber si jakou cestou půjdeš. Držím palce, ať se daří.
Smajlík  Neutralni
13.08.2019 15:40:48
Radce - mas pravdu. Nevazim si sam sebe, jsem sebedestruktivni, a dukaz je ten, ze na ni stále myslim, kdyz vim, ze je to sobecka, narcisticka manipulatorka. Jenze jak z toho ven? :/ Jak pryc z te závislosti?
 DobryDen Muž28 Kategorie
13.08.2019 14:43:00
To není láska, to je závislost na její přízni.
Když tě to užírá, pak ten vztah nebyl zdravý, ale řekl bych docela očistec. Což sám přiznáváš, když před tebou flirtovala s jinýma.

Asi o sobě dost pochybuješ jako o muži, a proto jsi byl neustále konfrontován se situacemi, ve kterých jsi byl ponižován.

Nikde nevidím ani záblesk něčeho co by se dalo nazvat láskou.
Jen závislost destrukce a trýzeň.
A stejně jsi toho asi měl málo, když na ni pořád musíš myslet.

Co přesně si myslíš že ve svém životě potřebuješ?
Nechceš trochu přehodnotit postoj k sobě a k tomu co ti má vztah dávat?
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
13.08.2019 12:49:56
Jak jsi jí pomohl nahoru?
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
13.08.2019 12:48:25
Ona semnou v tom vztahu hodne cvičila. Otrasala spatne stranky, flirtovala s jinymi lred myma ocima, a kdyz jsem ji pomohl nahoru, aby se citila dobre, odkopla me a zablokovala. Nedostal jsem cas ani příležitost ji přesvědčit, ze treba nejsem tak špatný, jak si o mne mysli. A to me uzira.
 DobryDen Muž28 Kategorie
13.08.2019 12:47:23
DobryDen: Proto tvrdím, že je paradoxně lepší, když se s někým rozejdeš ve zlém. Ideální mu/jí odpustit, ale uvědomovat si, že ten vztah neměl smysl a tím pádem ani budoucnost.

Člověk se nechce trápit, takže je přirozené, že se to negativní snaží vytěsnit do podvědomí, takže tam pak většinou zůstane jen to dobré. Proto často dochází k návratům a následně koncům de facto na stejné věci, na které to skončilo poprvé, protože to špatné dřív či později znovu vypluje na povrch.

První dvě vážné známosti byly nevěrné a prolhané, takže i když jsem jim odpustil a necítím k nim nic špatného, vracet bych se k nim v žádném případě nechtěl. Ale s tou poslední jsme si nic špatného neudělali, jen jsme prostě měli jiné životní priority. To není nic hrozného a když si vybavím, kde všude jsme spolu byli, co jsme prožili, jak je inteligentní, vtipná, úspěšná, tak na ní taky myslim. Občas se sejdeme, dáme si skleničku, popovídáme, zajdeme do kina. Je mi s ní dobře, mám ji pořád rád, ale vracet bych se k ní nechtěl, protože si ještě pamatuju, jaké to bylo ke konci, kdy se mnou nechtěla ani do kina, že se musíme starat o jejího syna, jak chtěla jezdit za známými, že je dlouho neviděla atd. atd. A to by tam bylo pořád. Při těch návratech se většinou lidi snaží jen na tom začátku, protože zažívají podobné pocity jako na začátku, ale pak se to vrátí do těch starých kolejí ..

Takže to, že na ni myslíš, je normální, ale ber to tak, že je to jen hezká vzpomínka a život jde dál a jiným směrem než je ten její. Jestli tě to ničí joo hodně, tak to musíš zařídit tak, abys s ní v kontaktu nebyl, aspoň do té doby, než se ty city k ní vyřeší. Takže buď smazat nebo někam uložit společné fotky, nepsat jí, nekontaktovat .. Hledat si nové přátele, známostí. Čas pak hodně toho vyřeší za nás ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.08.2019 12:42:15
To možná vadí dětem, ale mužům? Podle mě když někoho zžírají krásné myšlenky na bývalý vztah, tak ten rozchod bere jako prohru. A to je to špatně.
 leafroller Muž47 Kategorie
13.08.2019 12:37:27
leafroller: Právě že asi má .. Člověku pak vadí, že to skončilo a už se to nebude opakovat ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.08.2019 12:26:47
Uvědom si, co tě na ní nejvíc přitahovalo a najdi si takovou, která v tom bude ještě výrazněší.
Smajlík  rsd
13.08.2019 12:02:36
Proč tě užírají? Ty nemáš na ten vztah dobré vzpomínky?
 leafroller Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk