Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1102084, vloženo 10.07.2019 23:44:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Barman podmínky
Ahoj všem, chtěl bych se na něco zeptat. Mám vystudovanou veřejnoprávní střední školu s oborem veřejnoprávní ochrana. Nicméně jsem si v poslední době uvědomil, že bych chtěl dělat něco úplně jiného, možná i o dost níže finančně ohodnoceného: barmana v nějakém kvalitním nočním klubu nebo baru. Mám sice ještě výuční list že studia předtím, ale taktéž naprosto s jakoukoliv gastronomií nesouvisející. Lze se s takovým vzděláním k práci barmana (míchání drinků, rozlévání, prostě veškerá práce za barem) dostat? Jaké jsou podmínky?
 Neil Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.07.2019 09:59:28
No a kolik drinků teda umíš namíchat? 20? 50?
 leafroller Muž47 Kategorie
11.07.2019 06:55:48
Jsem četl "Batman podmínky" :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
11.07.2019 02:00:17
Barmana muze delat kazdy kdo se nestydi a je aspon trochu extrovert, takze ja ne ;-) Nemuzes samozrejme ocekavat, ze Te vezmou do spickoveho baru typu Bugsy´s, kde jsou barmani ovenceni cenami z ruznych soutezi, ale normalni bar Te vezme vzdycky. Nevim jake mas platove pozadavky, ale mam kamaradku barmanku a ta vydelava zhruba 50 tis. Neni to sice moc, ale uvedom si, ze jde o praci, ktera neni prilis kvalifikovana. A pokud je dnes nedostatek barmanu tak jen proto, ze nedostatek lidi je vsude. Az zase prijde krize tak prvni budou obsazene posty v gastru.
 davidred Muž26 Kategorie
10.07.2019 23:59:30
Podmínky bude mít asi každý trochu jiné. Zřejmě bys měl být manuálně trochu zručný, neměly by se ti moc třást ruce, měl bys mít pevný kořínek a hned se neopít, zvládat ožraly na baru, umět ty drinky vůbec namíchat tak, aby se to dalo pít. Třeba tě majitel ještě naučí, jak bys měl šidit atp., ale to bude až vyšší dívčí :-D každopádně barmana může dělat i někdo jako brigádu a žádné zvlášť nesplnitelné požadavky po tobě asi chtít nebudou.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
10.07.2019 23:57:34
Musí ti být 18.
Toť asi vše.
 Zrzavá Bestie Žena69 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk