Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1099500, vloženo 12.06.2019 15:06:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Když se ohlédnu zpět, jsem ztracená
Necítíte se staří, když dokola odpovídáte na ty samé dotazy? Po dlouhé době jsem se zašla sem podívat a valím bulvy. A to jsem tu registrovaná teprve od 2007.

(Asi bych měla poděkovat že jste mi pomohli v mém pubertálním období. 😁 Teď už vidím jak mé dotazy byly vtipné nebo stupidní a přesto se našli dobráci s pomocí. I když se mi odpověď často nelibila. Často vzpomínám na Close your eyes, strašně jsem její odpovědi nesnášela a s ohlédnutím zpět si říkám - zlobila jsem se, ale měla pravdu.)

No a teď si říkám, mám pocit že už jsem dospělá, ale co když za dalších 10 let zjistím, že jsem pořád pískle? Kdy se to zlomí a člověk se přestane ohlížet zpět?


 *chivavinka Žena29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.06.2019 09:19:54
Marfuša: na ty vzpomínám též a nikdy nezapomenu.
 *chivavinka Žena33 Kategorie
13.06.2019 03:41:15
A já si zase občas vzpomenu na Jakuba a Zuzku - sourozenci, ale každý měl svůj profil. Kdoví, co se s nimi stalo. Jakub byl správný průšvihář, ale vtipný. Pak jim zemřela maminka a lidi je jako fejkaře vyštípali. To mi bylo a je líto.

A xZdenish byl taky fajn.
 Marfuša
12.06.2019 21:29:45
Researcher tehda si neměl věk 80 že? :-D

Fialová kráva xZdenish to mi taky něco říká.koukám, že každý má své vzpomínky na konkrétní lidi.

Je fakt, že se tu dalo hezky pokecat, a vím že jsem tu řešila spoustu kravín, které doufám už nejsou dohledatelné. Ale to co tu řeší teď jsem většinou řešila taky a to je zpětně vtipné.

Leafroller to zní dobře, tak snad k tomu též dospěji...
 *chivavinka Žena33 Kategorie
12.06.2019 20:09:28
''Ještě bych dodal, že jsem tu o rok déle, než ty a v době, kdy jsem se tu zaregisroval, měla Zpovědnice lepší úroveň. Hlavně proto, že tu nebylo tolik fejkařů. A tehdejší zaregistrovaní uživatelé uměli poradit líp, než v současné době, bohužel většina z nich sem už nechodí. Nebo si nechali smazat svůj profil.''

taky tak ... bejvavalo tady lip. Vzpominam si na Smart girl (celkem fajn holka) nebo xZdenish (nebo tak nejak se jmenoval, celkem okej kluk) a Laple ktera sezrala vsechnou moudrost sveta a byla tim otravna a trapna...
Smajlík  Fialová Kráva Žena29 Kategorie
12.06.2019 16:22:58
Ještě bych dodal, že jsem tu o rok déle, než ty a v době, kdy jsem se tu zaregisroval, měla Zpovědnice lepší úroveň. Hlavně proto, že tu nebylo tolik fejkařů. A tehdejší zaregistrovaní uživatelé uměli poradit líp, než v současné době, bohužel většina z nich sem už nechodí. Nebo si nechali smazat svůj profil.
 Researcher Muž81 Kategorie
12.06.2019 16:18:47
Lidé se moc nemění, proto stále řeší podobné problémy. Hlavně ve vztazích. Občas jim i někdo dobře poradí a pomůže jim k jejich štěstí.
 Researcher Muž81 Kategorie
12.06.2019 15:40:03
Pravda je divná věc. Pořád jí někdo vzývá a nikdo vlastně neví, jaká je. Myslím, že s věkem jde spíše klid a nadhled. Samozřejmě jenom pokud chceš. S věkem podle mě neobjevíš žádnou pravdu, jen přestaneš zarytě trvat na té své. A nutit ji okolí. Tak to vidím já.
 leafroller Muž21 Kategorie
12.06.2019 15:36:56
Tak to vlastně bude super. Takhle je člověk čím dál starší, myslí si, že i zkušenější a přitom je vždycky někdo, kdo řekne počkej až ti bude 50, to se tvůj názor změní. Je to trochu vyčerpávající si myslet, že mám pravdu, když vzápětí zjistím, že jí mít nikdy nebudu...
 *chivavinka Žena33 Kategorie
12.06.2019 15:24:14
A co když to nikdy nezjistíš, jen ti na takové bezvýznamné malichernosti prostě přestane záležet?
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč