Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.109646, vloženo 31.03.2006 11:12:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jaro
Jaro. Jaro? Jaro! Už je tu! Spousta věcí se objevuje ale některé i mizí. Mizí například sníh! Mizí třeba z televize zprávy o kalamitách. Mizí z věšáků těžké kabáty, šály a čepice. Objevily se první květinky. Nejprve nesmělé sněženky, těsně za nimi bledule a to už byla výzva pro tu všechnu barvenou krásu: tulipány (viděli jste někdy tulipán že by se tulil k nějakému pánovi?), krokusy a narcisiy. Objevily se povodně. Objevily se takové stvoření, co v zimě bylo pořád zachumlané a teď to začíná mít sukně! Objevilo se sluníčko.
Zajímavé, že aby se něco mohl objevit, musí něco zmizet. Zmizel sníh - přišla voda. Zmizlo teplé oblečení - objevily se sukně. Ano, to je ten koloběh života. A tak mě napadá, není rozchod jenom uvolnění místa něco nového? A není smrt také jen začátek něčeho jiného co ji nahradí?
Tak by se dalo přemýšlet dlouho. Ale nač přemýšlet když venku zas po dlouhé době svítí sluníčko a objevuje se spousta nových věci! Nač se pořád ohlížet nazpět a dívat se, o co jsem přišli, když získáváme pořád něco nového?
 Bankladežo E-MAIL:   Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.04.2006 01:16:57
Díky za připomínky... Máte pravdu. Jenže já to začal psát a vůbec nevěděl, co to bude. Takže to je také chaotické vždycky. No a přepisovat se mi to pak nechtělo - už by to podle mě nebylo ono. Ale dík :-)
 Bankladežo Muž24 Kategorie
01.04.2006 16:21:01
Zvláštní.Tvoje úvaha je opravdu zajímavá,na zamyšlení(no,od čeho úvahy taky jsou že?:)
Ale v celém textu je trošinku chaos a není to moc dobře uspořádané..jinak se to hezky čte,myšlenky,dobré atd..:)
 Néalce Žena Kategorie
31.03.2006 18:10:46
Velmi hezká úvaha, jen trochu nepřehledná.
Smajlík  Dalek Muž99 Kategorie
31.03.2006 17:46:10
myslenky jsou dobry(zmizel snih - prisla voda, to o tom rozchodu a o smrti a tak), ale skoda, zes to nenapsal jinak. Treba zacit s tim spatnym, co mizi, pak to dobry,co mizi, pak to dobry co se objevuje a pak taky to spatny, co prichazi. Nesedi mi ty krokusy, pak povodne a pak zase minisukne...ale treba jsem moc prisna, mam v planu sem taky neco dat, tak mi to muzes taky zkritizovat:))
 Iwiz Žena19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk