Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094018, vloženo 14.04.2019 14:20:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
S kamarádem do kavárny, když mám kluka?
Ahojte, chtěla bych znát váš názor, protože teda teď fakt nevím, jestli se mám cítit provinile nebo ne. Mám několik let přítele a byla jsem se s kamarádem (vlastně to ani nebyl vyloženě kamarád, spíš jeden známý z dětství, se kterým jsem se po letech potkala a zjistila, že máme společný koníček-kolo) projet před týdnem na kole a pak jsme se zastavili v kavárně ještě posedět a popovídat. Už na tom kole jsem se cítila trochu nejistě, bo jsme potkali jednu moji známou a ona zaregistrovala můj doprovod a koukala na mě dost divně, jakože jsem s nějakým klukem venku. No a pak v tý kavárně byla další známá a opět takový divný pohledy na mě, a po pár dnech jsem zaslechla nějaké řeči od známých, co máme společné s přítelem, že už spolu asi nejsme, že mě viděli s jiným klukem! Je tohle normální anebo opravdu je divný jít ven a posedět s kamarádem, když jsem zadaná? Je pravda, že zrovna já nemám moc přátel a nechodím ven moc často a tohle bylo asi poprvý od dob, co mám přítele, že jsem šla ven s kamarádem....nicméně přítel to věděl, vyloženě jsem se ho na to ptala, jestli mu to nebude vadit a řekl že ne, přesně jak jsem předpokládala (znám ho dost dobře a vím, že on absolutně vůbec nežárlí). No, jaký je váš názor?
 osínek Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.04.2019 13:35:53
osínek, takže podle tebe má zadaný člověk sedět doma a povídat si jen s partnerem? Asi ne, že?
 leafroller Muž19 Kategorie
14.04.2019 22:56:37
Nepíšeš, kolik je ti let, jak moc jsi zadaná atd. Tak těžko soudit. Na místě tvého přítele bych asi nebyl proti, kdybys jela se skupinou cyklistů. Ale jen s kamarádem - asi bych taky nebyl vyloženě proti i když by mi to nebylo dvakrát příjemné a to bys na mně asi viděla. Jestli přítel nežárlí, napadá mne jestli mu není fuk co děláš a nemá třeba zaječí úmysly.
Jak píšu výš je otázka, jak moc jsi zadaná - jestli už spolu bydlíte, plánujete společnou budoucnost a tak nebo jestli se vidíte jednou za čtrnáct dní.
Smajlík  Yarda1
14.04.2019 21:32:49
Důležité podle mne bylo to, že jsi to svému příteli řekla a on s tím souhlasil. A jak se na tebe dívali jiní známí, to by tě nemělo stresovat.
Pokud si ti lidé, co na váš čuměli, nezačnou něco vymýšlet a pak o tom začnou tvému příteli lhát. Možná bys to pro jistotu měla svému příteli říct.
 Researcher Muž81 Kategorie
14.04.2019 20:30:05
Já bych řekla, že pokud v tom nevidí problém tvůj přítel, tak to je to jediné důležité. Ani on by ho v tom neměl vidět, ale pokud jste to takhle krásně probrali a nevyvstal zádrhel, tak je přece super něco s někým podniknout. Je trochu smutný dělat z výletu na kole problém jen kvůli opačnému pohlaví, protože kdyby to byla holka, asi bys vůbec nic z tohoto neřešila. Je pravda, že názor okolí by ses měla naučit filtrovat, protože oni ti nemají co zasahovat do života, dost na tom, že se snaží ti ho kazit. Nesmíš si názory okolí pustit k tělu! To není pravda a k objektivnímu názoru to mívá daleko.

Angelus Lapsus: Naprostá pravda a hezky řečeno. :-) Lidé hledají "senzaci" a tou je vše špatné. A v dnešní době už je bohužel na denním pořádku, že někdo někoho podvádí, třeba i běžně a současně, takže to v takovémto případu hned hledají. Obzvlášť, pokud dívku nemají v oblibě, tak na ní rádi najdou špínu. Hned vidí vše nejhůře a možná jsou nepřejícní.
Smajlík  Není nad dobrou radu Žena22 Kategorie
14.04.2019 16:47:37
Do prdele, vztah není o kontrolování prostě se sněkým bavím tak to tak bude, nejsme islám! Že holka bude držet hubu a krok bav se jak chceš a není na tom nic špatného jsi svobodná holka! A ty lidi se můžou tak maximálně zabít... Závidí ti....
Smajlík  2aas
14.04.2019 16:46:29
Ser na lidi, stejně jsou divný. Nechápu tu jejich potřebu to řešit. Že je to baví...
 Jooou
14.04.2019 16:38:43
Bylo to oznámené a nevinné. Ti co na tebe civěli asi mají málo svých starostí že řeší jiné lidi. Akorát závidí jak se máš dobře a rádi by ti život znepříjemnili. Taková pomluva dokáže hodně. Oni několika limdem řeknou že jsi byla na kafi s někým koho neznají, dodají že jste se k sobě docela měli a už je problém. Aspoň víš na koho si dát příště bacha a moc před nimi nemluvit.
Smajlík  LADI Muž41 Kategorie
14.04.2019 16:22:42
Můj názor je, že u nás lidé nezdravě často řeší věci, do kterých jim nic není.

Jít na kafe s kamarádem mi přijde v pohodě, nenapadlo by mě, že by na tom mohlo být něco zvláštního nebo dokonce špatného a upřímně nechápu logiku lidí, kteří předpokládají, že když má člověk vztah, měl by eliminovat jakékoli jiné sociální vazby a odstřihnout se od známých a kamarádů. Takže být tebou bych to neřešil a stýkal se, s kým budeš chtít, je to čistě tvoje věc.
 Angelus Lapsus Muž21 Kategorie
14.04.2019 16:17:20
A neni podstatný, co si o tom myslí tvuj přítel než nějaký cizí lidi, co tě někde viděli?.. Navíc zadanost snad neznamená, že už v životě nemužeš promluvit s jiným chlapem a bejt doma přivázaná k topení.
 Fapfap Žena25 Kategorie
14.04.2019 14:41:03
Oni by se především měli starat sami o sebe!
 Iceman1988 Muž32 Kategorie
14.04.2019 14:27:18
Tak když mu to nevadí, tak je to ok
 Bambus171 Žena18 Kategorie
14.04.2019 14:26:22
Proč ne. A pokud jsi jak putka furt sama doma, je jasné, že nežárlí. Klidně se s ním bav i casteji
 BananovaSusenka Žena20 Kategorie
14.04.2019 14:24:59
Můj názor je, že jsou lidi srandovní. Ještě že normálně nemáš kolem krku řetěz :D
 Liio Žena28 Kategorie
14.04.2019 14:24:42
Pokud s tím tvůj přítel souhlasil, tak je to jen a jen vaše věc. Ostatní vám do toho nemají co kecat.
To, že jsi zadaná, neznamená, že musíš ignorovat polovinu populace jenom proto, že jsou opačnýho pohlaví.
 Aria-chan Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk