Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090891, vloženo 15.03.2019 15:49:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem úplně k ničemu
Jsem naprostej loser. Nic neumím, nemám žádný talent. Jsem blbá a hnusná. Nemám energii na to, co chci dělat. Neumím se udělat 'atraktivní', nedokážu si sehnat přítele. A to už je mi 18, příjdu si stará, že mi ten život prostě utíká. Co budu dělat, až mi bude 30? Když už jdu třeba s někým ven na čaj nebo tak, akorát mě to vyčerpává a chci co nejrychleji utéct domů a třeba celou noc probrečím. Ve škole nemám kamarády, známky mám podprůměrné, sotva se držím, tak tak se donutím ke splnění nějakého úkolu. Prostě se ode mě něco očekává, já od sebe něco očekávám. Ale proč to vlastně všechno musím dělat? Nebaví mě to. Co když se jednou zhroutím a už nebudu prostě moct? Nic mi nepřináší radost. Kromě poslechu hudby.
 Mint Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.03.2019 23:34:59
Umíš se docela dobře obviňovat. Mohla bys dělat státního zástupce a obviňovat i druhé, to bys jim dala pořádně na frak :-)

Hudbu mám také rád. Nemáš třeba nějaké hudební vlohy? Nikdy není pozdě začít třeba hrát na nějaký nástroj, nebo pokud umíš i zpívat atp.

Člověk by měl pochopit, že se učí hlavně pro sebe - do budoucna. Aby nebyl úplně hloupý a tušil, jak co funguje, aby měl na čem stavět, když se třeba rozhodne něco podniknout. A co se naučíš, to už většinou neztratíš. Kdyby ses třeba nenaučila psát a číst, tak bys ani na Zpovědnici nic neposlala. Člověk si málokdy uvědomí, co všechno se vlastně naučil a dennodenně používá - a stejně tomu učení nemůže přijít na chuť, brání mu vlastní lenost nejen něco dělat, ale i jen přemýšlet :-)
Smajlík  Zatracená Existence Muž21 Kategorie
15.03.2019 17:57:25
Carlooooos@seznam.cz
Mohl bys hodit číslo na mobil? Asi by to tak bylo lepší. Prosím. Hodne lidem tady radis a já bych asi tvoje rady uvítal. Hledám někoho kdo by mě porozuměl a pomohl.
Preferuji přímou komunikaci. Má podle odborníků větší efekt.
 Sluhabozi
15.03.2019 17:55:12
Člověk nemusí bejt k necemu, to neni jeho povinnost - hlavne si zivot uzivat a byt sam se sebou v harmonii. Dar zivota je tu od toho aby si ho clovek uzij a ne aby k necemu byl, to neni vubec podstatne a je to jen vymysl lidstva :-)
Smajlík  Kelpa22
15.03.2019 17:42:18
Jestli chceš tak napiš na Carlooooos@seznam.cz
 invalida
15.03.2019 16:11:39
Už vím jak skončís za pár let. Jestli ses jaspon trošku hezká máš šanci, že se tě někdo ujme. Jestli jsi Nicka bez peněz, nemáš šanci
 Laskavsrdci
15.03.2019 16:06:08
víš co, jednou se najde někdo, kdo tě bude milovat takovou jakou jsi. A pokud budeš hledat, najdeš něco v čem jsi nebo budeš fakt dobrá. Jestli teď nevidíš to slunce schované za mraky, neznamená to že tam není :) . Zkus se víc zaměřit na to dobré ... za co by jsi měla být vděčná ... a zkus si najít nějakou vášeň, kterou by jsi mohla žít. S tím pak přijde i ledasco z toho, po čem toužíš...
Neboj se budoucnosti, čeká tě mnoho hezkého.
 tomekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk