Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090873, vloženo 15.03.2019 12:42:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zuby
Ahoj, jsem zoufalá: Je mi přes 40 a všichni mi obvykle hádají o 5-10 let míň. Vypadám upraveně, ale to jen proto, že jsem si zvykla usmívat se bez toho, aniž bych otevřela úplně pusu. Problém je v tom, že mám paradentózu, následek překonaný letitý drogový závislosti. Chybí mi pár zubů na každý straně, implantáty asi vzhledem k paradentóze nepřipadaj v úvahu, takže potřebuju udělat můstek. Myslíte, že je to reálný do 25 tisíc? Problém je pro mě v tom, že vůbec nevypadám jako feťák, takže doktor bude v šoku, až otevřu pusu. Nevím, co mám doktorovi říct, navíc, co jsem koukala na netu, mám pocit, že ordinace jsou čím dál luxusnější, s ošetřením zřejmě nad moje finanční možnosti. Klapačky zdarma fakt ještě nechci. Nemáte někdo v Praze tolerantního a levnýho zubaře? Hrozně se za to stydím. Díky.
 scink Žena41  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.03.2019 16:40:32
Zuby jsou svinstvo: Máš pravdu, ale to jsou ceny implantátů, který by stejně moje dáseň asi nepřijala, musí mi stačit můstek. Vzhledem k minulosti toho mám na splácení víc, plus výdaje na postupnou "normalizaci" života, co jsem léta neřešila. Na zuby jsem schopná nasyslit max. 30 tis, víc ne. VZP komplet hradí "klapačky", ale to je o poznání jinej level, myslím, že v mým případě ještě ne nutnej.
 scink
15.03.2019 16:31:03
Bezzubý důchodce: Ty špatný už mám pryč, teď řeším, jak nahradit. Neřešit to, posune se mi celá dáseň a propadnou tváře jak starý babce. Těžko bych si pak kdy hledala novou práci apod.
Spíš mi jde o to, co říct doktorovi, ta situace je na můj věk enormní, nechci, aby se mě štítil.
DÍK ZA KONTAKT.
 scink
15.03.2019 15:33:21
No já tě nechci strašit, ale kolega platil za nové zuby skoro 200 000....musel si na to vzít půjčku. Ale je pravda, že to byly nějaké kvalitní.

Myslím ale, že to je investice, která se vyplatí, už kvůli sebevědomí.
Smajlík  Zuby jsou svinstvo
15.03.2019 13:47:31
Nech si vytrhat všechny zuby ideální je to po třech zubech na jedno trhání a každé trhání mít po týdnu, i bez zubů se dá žít. MUDr. Viktor Plechatý Ohmova 271, Praha
Poliklinika Petrovice, T 271 075 298
 Bezzubý důchodcePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk