Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1090847, vloženo 14.03.2019 23:47:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Slavia Praha
Co je víc, postup přes AS Řím do semifinále před skoro čtvrstoletím s Poborským, Suchopárkem, Bejblem, Šmicrem a spol., nebo postup přes Sevillu zatím do čtvrtfinále s žádnými velkými jmény?

Podle zákulisních informací, které má Erik Winkelmann, teď Číňani vidí potenciál a prý se budou sypat další peníze do klubu, Číňani chtějí vybudovat nejlepší tým v Evropě. Máme se na co těšit. To je realita.
 František Ciprouš Muž96  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.03.2019 08:40:13
Cinani Slavii postupne prestehuji do Pekingu. To uz je domluvene. Teprve potom zacnou masivni investice.
 pojidac psu
15.03.2019 15:57:55
vybudovat nejlepší tým v Evropě? Jako dlouho jsem se nezasmál, to je žert nebo to bylo mysleno vážně? Proboha vždyt jen FC Barcelona či Real Madrid mají rozpočet jako 30 českých lig. To byl nedávno článek na novinkách. Jen Messi stojí x krát více než celá Sparta a Slavia dohromody. Tady se musel někdo naprosto pobláznit.
 jsuwjw
15.03.2019 03:23:30
Sparta by měla začít se sebou něco dělat. Naposledy jejich hráči tvořili kostru nebo byli klíčoví pro nároďák na velkém turnaji na MS 1990. Jinak základ tvořili nebo převahu měli hráči ze zahraničí, ze Slavie nebo z Plzně. Na to, že v Itálii 90 hráli v základu Stejskal, Chovanec, Hašek, Bielik náhradník, Bílek, Straka, Skuhravý, Griga (jo, pár jich už hrálo v zahraničí, ale bylo to pár měsíců nebo sezóna a předtím dlouho čutali ve Spartě) a celý to měl pod palcem Ježek jako asistent, k tomu tam bylo pár Sparťanů na lavičce, tak je to na Spartu dost bída. Neumějí udělat hráče pro nároďák ani evropský velkoklub a hrají si na mistry světa. Křetínský ten klub totálně domrvil.
 anstoss
15.03.2019 03:16:04
Benfica a Villarreal jsou k poražení.
Frankfurt a Neapol taky, ale musely tyhle dva kluby by být z fromy jako Sevilla.
Valencie a Arsenal budou konečná, Chelsea konečná s debaklem jako bonusem. Chelsea jim nepřeju.

Semifinále je víc, protože to je v análech jako semi, ale větší úspěch je to čtvrtfinále. EL je jako dřív PVP a UEFA, hraje se ve skupinách, pak 32 týmů v vyřazovák. Ta Sevilla byla vlastně Racing Lens a ty soupeři před Lens nebyli nic moc, to letos to bylo našlapaný víc už na podzim. A k té bídě, v jaké je čs. fotbal, to je fakt výsledek výjimečný. Stačí se podívat na tu sedmičku, která je tam se Slavií. Když ne giganti, tak kluby z velké čtyřky plus Benfica s bohatou historií. A ten způsob postupu je taky na čs. poměry nezvyklý. Nasázet tolik gólů a mít stejně nebo víc sil než špičkový španělský klub, to se tu už hodně dlouho nevidělo. Snad z toho bude těžit reprezentace a ostatní kluby pochopí, jak se dělá fotbal. Ty čínské prachy totiž nejsou vůbec klíčový, ten tým stojí a padá na českých hráčích, trenérově taktice a letní přípravě. Kdyby měl Trpišovský k dispozici hráče jako byli Poborský a spol., tedy individuality, tak ta Slavie je schopná jít v EL až do finále.
Na Euru by mohli Češi zase něco slušnějšího ukázat.

Monopost32, se dá napsat kromě tak šesti států na světě o všech. Všichni mají slabší roky střídané s lepšími, všichni sem tam chybí na velkých turnajích. Italové, Nizozemci. Není to tak dávno, co tam chyběla Anglie. Francie po MS 86 byla na dně a hrabala se z něj deset let. Československo mělo úspěchy, ale taky desetiletky, kdy hrálo kulové a na MS bylo jen do počtu, když se tam teda dostalo. Protože není rozehraná žádná kvalifikace a jediným ukazatelem kvality jsou poháry, tak ČR je na tom extrémně dobře, koeficient jen z tohoto roku je slušný a ve čtvrtfinále pohárů jsou jen kluby z Anglie, Německa, Itálie, Španělska, Portugalska a Nizozemska, plus Slavia z ČR.
 anstoss
15.03.2019 01:56:30
fotbal a v Česku?
Ty žertuješ.
A vůbec, kdo to kdy viděl že Češi ani nemají na to aby si financovali svoje české týmy? Aby je vlastnili? Vždyť ani te Plzeň není český pivovar. Škodovka. Zetor, Nakonec i Tatra která už nikdy nevyrobí osobní Tatru jako kdysi..

O československém fotbale se dají dočíst a i vidět celé příběhy, videa, Mistr světa v Chile, dnes to neznamená nic. ehhhhh
 Monopost32 Muž72 Kategorie
15.03.2019 00:36:47
Fotbal normálně nesleduju, ten dnešní zápas jsem si vyjímečně pustil, a po dlouhé době jsem viděl fakt super zápas s českým týmem. Celou dobu se bylo na co koukat, napínavé až do poslední vteřinky. Žádná nudná "zazdívačka" a výsledek 1:0, což je typické pro českou ligu :D Každopádně gratulace Slavii! Když si vzpomenu v jakých sra.čkách byla ještě před pár lety.. fakt dobrý výkon. Co je víc se ale říct nedá..
 Carlos57856
14.03.2019 23:51:03
Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil. Ono si to ve Spartě sedá a až si to sedne, budete mít po ptákách.
 BAR HažmukaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Sbírejte razítka! Je to zdarma... CESTOPAS ...soutěžte s ostatními nebo se nechte inspirovat k výletům.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk