Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090846, vloženo 14.03.2019 23:36:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Slečna z VŠ
Jsem v Brně v druháku na VŠ a na cviko vedle mě (lavice po dvou) sedí slečna. Je docela sympatická a má krásný oči, vždycky se trochu bavíme, ale jen takový ten small talk o škole...
Asi se mě neštítí, mohla si sednout vedle pěti jinejch kluků :D. Nevím ale co dělat, chtěl bych jí pozvat na víno, ale přijde mi že se známe jen tak zběžně, nebylo by to moc hrr? Jsou na tohle vůbec holky ve škole zvědavý?

 Mladík z VŠ E-MAIL: nedam@email.cz  Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.03.2019 10:11:47
Co budeš dělat, když řekne ano? Budeš se tu ptát, co jí máš odpovědět nebo kam jí sáhnout a co kam strčit?
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
15.03.2019 09:43:20
Souhlasím s tím, co napsal Alex. Small talk je potřeba nejdříve rozšířit na "bigger talk" a pak případně někam pozvat. Zatím nemáš vůbec jistotu, že si k tobě přisedla proto, že by chtěla jít na rande, jen na základě toho, že jí jsi sympatický. I kdyby souhlasila s pozváním na rande, tak to ještě neznameá, žese nějak sblížíte. Pokud si na tom rande nebudete povídat o jiných věcech, než jsou věci týkající se výuky, zajímavých pro oba , tak stejně žaádné další rande být nemusí. A proto je potřeba nejprve "nezávazně" zjistit, co jí zajímá, jaký má záliby, zájmy atd. Ale neměl bys z toho dělat nějaký "těžký dilema". Prostě nějak se to vyvine.
 leonardo da vinci Muž40 Kategorie
15.03.2019 09:35:39
Dotaz, jestli jsou na to holky zvědavý, je chybný. Podstatný je to, jestli je na to zvědavá ta dotyčná holka.Těžko ti to tady ale někdo "vyvěští z křišťálové koule". Variant je samozřejmě víc. Např. varianta, že má přítele a s tebou se baví jako se spolužákem, protože jsi jí sympatický. Nebo varianta, že tě "oťukává", jakou máš povahu a na pozvání na víno by zatím reagovala tak, že nemá čas. Nebo naopak varianta, že by chtěla, aby jsi ji někam pozval. Otázka je, jestli je vštší pravděpodobnost, že to pokazíš vyčkáváním a mezitím ji pozve někdo jinej atd. , nebo jestli je větší pravděpodobnost, že to pokazíš náhlým pozváním, který neočekává a byla by tím překvapena. Taky jke otázka, jestli jí zvát zrovna navíno, když nevíš, jestli víno pije. Když by ses rozhodl jí pozvat, tak třeba do kavárny, aby si mohla vybrat co, a ne říct rovnou na víno. A pozvat ji "stylem", aby to nebylo pozvánéí na rande, ale třeba pozvání na hovor o nějakém tématu výuky, aby si sama mohla vybrat a promyslet, jestli by chtěla, aby z toho bylo rande nebo jen "konzultace k výuce". Pokud jí totiž vystavíš náhlému nečekanému dotazu, jestli chce na rande, tak je větší pravděpodobnost, že odmítne. Takže bych doporučil možnost, když budete mluvit o nějakým tématu, že byste to mohli probrat v konkrétní kavárně, kde je klid (samozřejmostí je, že si nejdřív nějkou takovou kavárnu vyhlídneš, aby se tam cítila dobře).
 leonardo da vinci Muž40 Kategorie
15.03.2019 08:57:32
Co takhle: "Jsi mi sympatická, líbí se mi tvoje oči, bla bla..., nechtěla bys zajít na rande?"
Jako co mají všichni furt s těmi debilními tanečky kolem? Něco chceš, tak za tím jdi. Nějakým šaškováním kolem jí je ukážeš, že jsi slaboch, který se neumí ani vyjádřit. Buďto jí to řekni na přímo nebo běž od ní. Takhle skončíš leda tak ve friendzone.
Jakkoliv jsem introvert a byl jsem vždycky hodně uzavřený, vždycky jsem hned na rovinu řekl holce, že s ní chci jít na rande. Žádné tanečky kolem. A světe div se, je to ten nejlepší způsob. Hlavně se s ní prosím tě nezačni kamarádit...
Smajlík  Marian Labrador
15.03.2019 07:48:06
To jsou tady zase rady. Ale připomíná mi to moji vlastní zkušenost a ten problém je celkem zábavný, tak mi to nedá se připojit.

Podle mě je potřeba ze small talku udělat big talk. Tj. bavit se s ní normálně kamarádsky o vícero věcech, vzbudit zájem, ale udržovat si trochu odstup a působit tajemně v tom smyslu, o co ti jde. A na druhou stranu se nebát mluvit a chovat se přiměřeně sebevědomě. A až budeš vědět, že vám konverzace jde, pak může přijít pozvání někam (kamkoli).

Musíš si být jistý, že tě skutečně vnímá a že spolu umíte mluvit. Čím více vám to půjde, tím více ona taky začne uvažovat o tom, že to není jen small talk. Když to nepůjde (což vycítíš) - tak víš, že z toho nic nebude.

Taky pozoruj, jestli se snaží sama s tebou sama navázat kontakt - jestli se s tebou ráda vidí, jestli ji to baví, jestli ti má tendenci o sobě říkat více a více a bavit se s tebou déle a déle. To je znak toho, že má zájem. To pozvání je pak jen potvrzením toho, co už v tu chvíli víš, ne žádná cesta do neznáma. Žádný muž si přece při steči nechce rozbít ústa a chytrá žena umí naznačit.

Vlastně je legrace v tomto radit, tohle řeší v životě každý muž i žena. Napadlo tě třeba, že ten small talk je i její snaha o to, abys ji vzal na vědomí? Třeba tady na zpovědnici bude podobná zpověď z její strany. Docela si dokážu představit i tu její frustraci ve smyslu "už nevím, co mám dělat, aby to pochopil, on furt jen o škole..."

Rozhodně ti ale gratuluju za příjemný problém - pokud se tady podíváš na další zpovědi, jsi vlastně šťastný člověk. Tak se neboj a jdi na to.
 Alex
15.03.2019 07:44:05
Zkus s ní nejdřív navázat hovor. Na VŠ je spoustu příležitostí. Zkus se jí třeba zeptat, jestli si po cvičení nechce zajít pro kafe...
Přesně takhle jsem se seznámila s přítelem. Měli jsme spolu jedno cvičení. Nejprve jsme po cvičení občas zašli na oběd do menzy, někdy jsme se potkali třeba ve výtahu nebo na cestě z metra. Postupně jsme se takhle poznali, takže následné opravdové pozvání na víno bylo vlastně docela milé.
 mladice z VŠ
15.03.2019 03:35:15
Nic bych nevyvozoval z toho, ze si sedla zrovna vedle Tebe. Treba jsi jen vypadal jako sprt, od ktereho se da snadno opisovat. Praktickou zenskou stranku bych nikdy nevylucoval ;-)

Myslim, ze na vino je jeste trochu brzy krom toho, ze je to asi nejtrapnejsi pozvani vubec, hned za pozvanim na “ kavicku “. Mozna by nejdriv mela vedet, ze vubec existujes a nejsi jen ten “ small talk odvedle “. Pokud holka odejde ze cvicka a v te chvili uz ani nevi, ze jsi sedel vedle ni, tak s Tebou na vino nepujde. Ale pokud odejde a cestou domu bude premyslet, ze jsi docela zajimavy kluk, zacinas mit sanci.
 davidred Muž25 Kategorie
15.03.2019 00:18:41
Zajímavý spíš je, že vůbec small talk považuješ za "zajímavý výraz" ty kundí prde.
Smajlík  Mladík z VŠ
15.03.2019 00:06:38
Zajímavý výraz "small talk". Krásná ukázka debilizace slovníku mladých studentů.

Pozvi ji na fast wine, zahaj koverzaci o kundích prdech a po zdárném neuspěchu budeš muset zahájit self-blowjob.

Hodně štěstí.
Smajlík  Čurák z pekla Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk