Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090828, vloženo 14.03.2019 20:12:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
welnes pobyt
Zdravím, chtěl bych vzít přítelkyni někam na welnes pobyt. Termín nějak červenec, srpen. Studuje a teď nemá moc času. Nikdy jsem nebyl na nějakém pobytě.
Hledám na skrz a slevomatu a vůbec si nemohu vybrat. Neznáte nějaký dobrý pobyt? Lokalita Valašsko , beskydy, luhačovice. Musí se to platit předem nebo až na místě ?
 pan el. Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.03.2019 10:59:02
Slyšel jsem o případu z okruhu mých známých, že si někdo zajistil rekreaci přes nějaký slevotento a když tam dorazil, nikdo o ničem nevěděl a barák kde se měl rekreovat byl zamčený a mimo provoz. Proč se neobrátíš přímo na toho provozovatele?
Smajlík  Yarda1
14.03.2019 22:19:12
My střídáme různé lázně - Libverda, Františkovy, Konstantinovy, Jáchymov, Bechyně, Hodonín...Jediné co jsem nemohl doporučit byl Kostelec u Zlína ale je to už pár let co jsme tam byli, třeba se to tam zlepšilo.
Smajlík  Yarda1
14.03.2019 21:06:14
Hledej přes skrz.cz
 jen na skok
14.03.2019 20:17:42
Platis predem kartou, a na tom zaklade ti poslou ty vouchery na mail. Pote zavolas do toho hotelu a rezervujes si termin, kdy tam chcete jet a reknes jim cisla tech voucheru, ktere potom predlozis i v hotelu. Na miste muzete dale platit poplatky za osobu, ze se nachazis na tom miste..nevim, jak se to jmenuje ted.
 Ritata28Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk