Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090800, vloženo 14.03.2019 15:49:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pro co byste se rozhodli spíše?
Ahojte, už nějakou dobou přemýšlím a stále jsem nedošel k nějakému plodnému závěru.

Dám příklad situace.
Začínáte v práci, která se do budoucna jeví jako velmi perspektivní a zasahuje do mnoha rozvíjejících se oborů, zároveň děláte výzkum v další rozvíjející se oblasti průmyslu, která souvisí s něčím odlišným. Oba dva směry a práce vás naplňují a baví, děláte 50 na 50 a teď vám na mysl přijde myšlenka, že byste rádi procestovali svět, využili možnost pracovních víz do určitého věku a během např. 5 let byste si udělali cestu kolem světa a vrátili se.

Otázkou tedy zůstává, jestli byste se na cestování vykašlali a během života se každý rok někam podívali a přitom raději pracovali jen v jednom oboru naplno, nebo byste si našetřili dostatek na to, abyste mohli podniknout tu cestu a poté s oběma pracemi skončili? Jste bez závazků a můžete se svobodně rozhodnout jak chcete.

Co byste upřednostnili vy?
Děkuji za názor.
 Cestovatel Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.03.2019 00:56:47
Jeden obor a průběžně.
 Zrzavá Bestie Žena66 Kategorie
15.03.2019 00:14:38
Rozhoduju se podobně. Dost asi záleží kdy bys dosáhl toho dostatečného množství peněz. Pak také tím že to budeš odsouvat, mohou nastat komplikace. Nemusí se ti dařit tak dobře vydělávat, přijde nemoc, manželka s dítětem, začne se víc projevovat globální oteplování a znečištění, Asiaté začnou ve velkém cestovat (to je třeba pro mě dost velký strašák)... a pak už to nemusí jít. Zatím volím variantu - dělat práci která mě baví cca 10 let a průběžně někam jezdit... a potom skončit, odjet na pár let po světě a zároveň si najít oblast které bych se věnoval potom/případně i vybral v jakém státě.
Smajlík  klukjakobuk
14.03.2019 16:44:23
Rozhodni se jak ty chces, určite se pak rozhodneš podle sebe. Ale asi bych se rozvijela v cem si dobrej, protoze svet stále napreduje a pak si užívala penize a cestovala. Ale muze se stat, že za 5 nebo 10 už svobodny nebudeš, takže cesty se budou muset odložit. Ja to udelala naopak a ted trochu lituji. Ne moc, ale trošku jo. Radsi jsem se mohla zabezpečit, nekde rozbehnout a svet by mi neutekl, ale už to nejde vžiť zpet.
 Lodicka
14.03.2019 16:15:57
já bych třeba nepracoval ale spíš podnikal a nebo dělej letušku vole
Smajlík  klobásník
14.03.2019 16:14:28
Makal bych na obou dvou perspektivních věcech, co by mě bavily. Svět bych pak procestoval za vlastní.
 soukmenovec Muž28 Kategorie
14.03.2019 16:02:59
Nejsem v té situaci a neznám spoustu dalších důležitých souvislostí, které by v tom rozhodnutí hrály roli.
Takže nejde odpovědět.
 Bird Skull Muž50 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk