Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090784, vloženo 14.03.2019 13:50:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
chci, aby zhubnul
Ahoj. Jsme s pritelem rok a ctvrt. Za minuly rok jsme oba pribrali. U nej jde tak o 15 kg. Jenze zatimco ja se s tim snazim neco delat, on dal kupuje chipsy, sedi na gauci nebo u pocitace a tvrdi, ze je proste v takove situaci, kdy ma nervy a tak mu nejde nic delat. Ta situace uz ale trva na muj vkus nejak dlouho. Snazim se nahazovat moznosti spolecnych aktivit, zapojit ho do pohybu, co delam ja, ale vubec se nechyta. A bricho mu roste. Porad ho mam rada, jasne ze vzhled neni to nejdulezitejsi, ale proste jsem si ho nasla jako zabavneho aktivniho kluka a na zacatku se mi fyzicky libil daleko vic a chtela bych to zpatky. Jenze nevim, jak mu neco takoveho citlive rict, aby se neurazil nebo z toho nebyl az moc smutny.
 prosteja Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.03.2019 21:21:11
Žena čeká že se muž změní - marně
Muž čeká že se žena nezmění - marně

:D
Smajlík  Hoktauri
14.03.2019 16:39:28
To je pak těžké. Když s ním o tom budeš mluvit, budeš se snažit ho někam vytáhnout nebo mu to narovinu řekneš, pak se může cítit, že ho do toho tlačíš a už vůbec nebude chtít něco dělat. Když to necháš být, je dost možné, že sám s tím nic dělat nezačne. Jak jsem psala, mně stačilo, abych se přestala snažit a začal s tím sám od sebe. Jakmile měl pocit, že ho do něčeho tlačím (a to jsem se ho vždy jen zeptala, jestli se mnou nechce jít běhat), tak se sekl a nic s ním nešlo dělat. Asi bych na tvém místě nezdůrazňovala jeho vzhled (v původním příspěvku jsi to dělala a vyznělo to tak, že opravdu největší problém je to, že mu narostlo břicho), ale na rovinu bych si s ním v klidu promluvila spíš o té jeho neaktivitě. Netahat do toho to, že přibral, to snad sám vidí a myslím, že by mu to moc nepřidalo, ale spíš že ti vadí, že nic nedělá, začínáš se s ním nudit a chtěla bys někoho, kdo bude spolu s tebou trochu aktivnější. Nevím, ty už budeš vědět lépe, jak s ním mluvit. Ale do vzhledu bych se bála šťourat, přece jen je to takové citlivé téma. Ale o té lenosti bych s ním určitě promluvila.
 LososováSušenka Žena22 Kategorie
14.03.2019 15:55:39
prosteja: Njn, člověk má to svoje jistý, tak ho nic moc nemotivuje, aby něco dělal nebo aby se snažil.

A si vem, že čím budete starší, tím to půjde hůř :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.03.2019 15:47:11
Musíš si s ním narovinu promluvit. Nedivím se ti, tohle by vadilo každému. Svým partnerům se přece chceme líbit. A nikdo vedle sebe nechce někoho, kdo se zanedbává.
Jestlipak by muži vedle sebe chtěli holku, co se jen cpe čipsama a tloustne a leniví?
 jen na skok
14.03.2019 15:43:22
LososováSušenka:
Není to jen o tom,jak vypadá. Ale taky o všem, co to nese s sebou. Třeba sebevědomí, nebo že už prostě není aktivní, když jsem ho vytáhla na horskou turistiku, která mě osobně hodně baví, tak to prostě nedával. Že když se nehýbe a necvičí, tak i motivace k ostatním věcem jde dolů, efektivita práce jde dolů, začíná propadat čím díl víc depresivním stavům (sama trpím depresema, brala jsem i antidepresiva a vím, jak moc cvičení funguje jako prevence).
Pomoct s tím, že je ve složitý situaci a vynervovanej, jsem se mu snažila. Být trpělivá, nápomocná, všechnu starost o domácnost přebrat, být pozitivní... Ale už je to celý měsíce takhle. Na jednu stranu už mu nejsou kalhoty a říká, že musí zhubnout, ale na druhou prostě nic nedělá pro to, aby opravdu zhubnul.

Frank Drebin:
Tak každýmu připadá sexy něco jinýho. Já fakt nepotřebuju chlapa s vysekanýma břišákama a 5% tuku v těle, ani náhodou. Chci chlapa. Ale všechno v nějakých mezích. Jen si myslím, že jsme pořád trochu mladí na to, abychom seděli u obrazovky a tloustli.
 prosteja
14.03.2019 14:59:43
Prvotní zamilovanost vyprchala, vítej v realitě :)

No nejdřív se s ním snaž nějak domluvit a když to nepomůže, tak můžeš použít větší kalibr .. Třeba začni mluvit o nějakém hubeném kolegovi z práce, že tě zval na běhání nebo na kolo a uvidíš, jak se "probudí" :) Nebo taky ne no a ty se s tím budeš muset smířit jako ostatní ženy, které si to v sobě přehodnotily a začaly tvrdit, že pánské bříško je sexy :D A teď do mě za tento poslední výrok :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.03.2019 14:56:43
Můj chlap po sedmi letech vztahu taky přibral. Když jsme se poznali, byl to aktivní svalnatý sportovec, který dbal na zdravou stravu a hodně sportoval, běhal, posiloval, chodil na hory. Teď si rád dá čokoládu i chipsy, po večerech se rád dívá na seriály a přibral tedy slušně. A já ho miluju ještě víc, než na začátku. Ani by mě nenapadlo chtít po něm, ať zhubne. Když jsem se ho jednu dobu snažila vytáhnout běhat (kvůli sobě, abych zhubla já, ale běhat sama se nedokážu přinutit), tak nechtěl. Jakmile jsem to vzdala a nechala ho být, sám začal zase trochu sportovat. Rád si každý týden zajde na hory, občas si zacvičí, ale nepřehání to a chipsy si dá i tak :) Vztah je prostě o úplně jiných věcech. A když jdeš do vážného vztahu, musí ti být úplně jasné, že se ten člověk změní, a že dost možná přibere. Pokud váží 130 kilo a celé dny se jen válí na gauči, tak jasně, řešit to by asi bylo fajn. Ale pokud tvrdí, že je teď ve stresu, proč mu s tím nepomůžeš? Žít s absolutně pasivním člověkem není jednoduché, pokud ty jsi aktivní. Ale podle tvého příspěvku to chápu tak, že ti ani tak nejde o to, že nic nedělá, ale o to, že nevypadá tak, jako dřív.
 LososováSušenka Žena22 Kategorie
14.03.2019 14:01:18
"Našla jsem si tě jako zábavného a aktivního kluka a na začátku ses mi líbil daleko víc a chtěla bych to zpátky."
 Presence of Pain Žena28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk