Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090769, vloženo 14.03.2019 12:08:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Třídní na mě kdysi zapomněla :-D
Ahoj. Vzpomněla jsem si na jednu takovou vzpomínku na prvním stupni základní školy, třetí třída.Třídní učitelka nás vzala na hřiště, já jsem si hrála na písku někde za kloužačkou. Podívala jsem se za kloužačku a viděla jsem, jak třídní i se spolužáky je někde daleko, tak jsem je nějak dohnala a učitelka si toho ani nevšimla, že jsem nebyla s nimi a potom jsem se k nim přidala. Ani jsem to neřekla učitelce ani nikomu jinému. Měla jsem za to, že to není její chyba, ale moje chyba. Možná nás třídní volala, ale já byla tak zabraná do toho hraní si s pískem, že jsem si toho nevšimla a ani jsem to neslyšela. Ona nás nikdy nepočítala, ale vždycky jenom řekla: "Jdeme." Vím, že učitelé a učitelky to mají hodně těžké, ale nás ve třídě nebylo ani třicet, ale jedenáct.

Omlouvám se, že tu řeším hloupost, která se stala už celkem hodně dávno.
 Ztracená holka Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.03.2019 20:26:58
Učitelka by se tam nejspíš nejdřív vrátila a prohlédla okolí, než by sebe samu udala rodičům a policii. Obecně vzato je to spíš taková pěkná vzpomínka z dětství a pro divné sedumnáctileté pošuky jako já to je i vzrušující.

Co takhle teď přestat fňukat nad dávno promlčenou záležitostí a přejít k nechutným detailům? Pověz, co jsi stavěla z toho písku!
Smajlík  Chodovská tvrz
14.03.2019 18:29:51
Kdybych se nepodívala dřív, tak bych si nevšimla, že učitelka je dávno pryč, nejdřív jsem měla strach, zvýšil se mi tep a zrychleně mi bušilo srdce, ale dohnala jsem je, tak pro mě to dopadlo dobře. Ale zase stejný pocit by měla i učitelka asi a možná by z toho měla i problém a nevím, co hůř by se stalo. Jestli by to i řešila policie, jestli bych se vydala hledat mojí třídu a zabloudila bych.. Kdyby se mi náhodou nic nestalo, tak dobře pro mě, ale co učitelka?
 Ztracená holka
14.03.2019 18:22:36
Kaiten: :D lol :D A jak to dopadlo s tou učitelkou?
 Liberecak Muž20 Kategorie
14.03.2019 17:37:16
Měla si to ohlídat, ano, ale přehlédla tě. Je zvláštní že si na to pamatuješ a řešíš to..

Jinak mě k tomu napada...Někdy se nyní až propaguje styl, že dítě si má hlídat a držet maminy, dospělého, a být tím i zodpovědné za sebe, resp. aby nespoléhalo absolutně, že vše udělá a zařídí, ohlídá dospělý. A tím se deleguje zodpovědnost za sebe kamsi, což není dobrý zvyk a do bud. se možná pak projevuje závislostí.
To že opuštění v dítěti vyvolá urč. stres, strach, když se zapomene, je normální, ale může se uvolnit když se vrátí. Nevím, proč tě to po takové době napadlo, ale možná si to neuvolnila, a tím žes to nikomu neřekal si neprojevila, že si se cítila "zapomenutá, nedůležitá, v ohrožení".
Hlídání a následování matky, tlupy dělají i mládata zvířat, vědí, že samy neobstojí v prostředí, takže to je přirzenost.
 kace si hlida matku
14.03.2019 17:20:27
Nenechalo to na mě žádné psychické následky, učitelka nebyla moc daleko, ale silnici jsem přecházela sama, dohnala jsem je a učitelka o tom neví, že by mně zapomněla a ani jsem to nikdy nikomu neřekla.
 Ztracená holka
14.03.2019 14:14:25
Taky jsem se ztratila a hledali mě :D. Jsem došla domů, taťka mě vzal zpět a směrem ke škole.. a tam už mě hledali.
Když mám špunty na hlídání, neprepocitavam je, většinou jsou poskupinkovaní a prohlídku skupinku a když vidím, že někdo chybí, začnu se ptát.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena66 Kategorie
14.03.2019 13:46:39
A zanechalo to na tobě nějaké psychické následky?
 ChikaLove Žena26 Kategorie
14.03.2019 12:37:15
Jak jsem dělal akci, kde byly i školy, tak tam taky zůstaly tři zapomenuté děti.:) Se jich pak ujala učitelka z jiné třídy dané školy a vzala je zpátky do školy. Holt se stane, byť by nemělo.
 Unrealik Muž35 Kategorie
14.03.2019 12:24:31
Učitelka vždycky volala na děti a ptala se: "Jste všichni?"
Já jsem to asi neslyšela, ale její povinností nás alespoň mohla spočítat nebo by se každé dítě mohlo přihlásit, když by říkala naše jména, bylo nás jenom jedenáct.
 Ztracená holka
14.03.2019 12:20:57
Je to asi čtyřicet let, kdy jsem byl na škole v přírodě. Pozdě večer jsem dělal trochu bordel, a tak mě učitelka vytáhla za trest na chodbu, strčila do kumbálu na úklid a řekla, ať se ani nehnu. Pak šla do svého pokoje, usnula - a zapomněla na to, co se stalo. Neměl jsem ji rád, byla hloupá a zlá, a tak jsem si to vychutnal. Byl jsem v tom kumbálu až do dvou odpoledne, kdy mě odtamtud vytáhla Veřejná bezpečnost.
 kaiten Muž52 Kategorie
14.03.2019 12:20:52
Bagříček Kyblíček: Bývalá třídní podle mě byla dobrá učitelka, nebyla to rozhodně alkohička a teď má jinou práci v jiné škole jako ředitelka.
 Ztracená holka
14.03.2019 12:13:53
Tak ta měla určitě nějaký problém sama se sebou, když zapoměla děcko. Nechlastá vona teďkonc, nebo tak?
Smajlík  Bagříček Kyblíček
14.03.2019 12:11:45
Je to asi pět let, měla jsem na starosti jednu skupinku dětí. Bylo to jakési komunitní centrum s různimi programy, k němuž bylo celodenní hlídání dětí. Tak já byla ta "teta". Kdykoli jsme šli ven, byla jsem skoro podělaná strachy, aby se někomu něco nestalo, aby se někdo neztratil. Bavilo mně s těma špuntama dělat, vymýšlet jim činnost, hrát si s nima, ale tahle starost byla tak nepřekousnutelná, že jsem od toho musela jít pryč.
 Hodislava Žena40 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk