Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090750, vloženo 14.03.2019 07:13:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám říct kamarádce že ji miluju ?
Chodím do 8 třídy a líbí se mi jedna holka ale nevím jestli ji to mám říct. Jsme dobří kamarádi a hodně spolu mluvíme ale myslím že už někoho má (ale nevím to jistě).
No máme to tak že se každé ráno čekáme já, ona, a ten další (se kterým myslím že je) a deme do školy. Když jdeme všichni tak se více baví s ním, ale nijak spolu moc nemluví ve škole, po cestě do školy jenom když jsme venku. Jinak my dva spolu moc ven nechodime ale když jo tak to stojí za to, a v těchto chvílích jsme měli asi nejvíce zábavy.
Poslední dobou se mi ji to chce říct kdyz půjdem sami ze školy ale mám ještě v plánů jí to říct v kině pokud se mnou půjde vybral jsem takovy smutnější film a zajímá mě jak bude reagovat (ne na ten film), kdyby mě odmítla tak to přežiju a kdyby byly ti dva spolu tak by mi to taky nevadilo ale chtěl bych slyšet jestli to má cenu.
Zatím mě nic víc nenapadá ale kdyby jste něco chťeli vědět víc tak odepíšu.
 míša8686 E-MAIL: skupinamichal@gmail.com  Muž13  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.03.2019 21:36:49
Tak se jí zeptej, jestli už nějakého kluka má :-))
Smajlík  Researcher Muž80 Kategorie
14.03.2019 17:05:38
CKEH má pravdu. To tak bývá, když jsi s holkou kamarád :DDD Bere tě za gay frienda a nic víc od toho nečeká. Kamarádství mezi holkou a klukem nikdy nevzkvete ve vztah...z toho plyne jedno: Když holku chceš a nejsi gay či ženatý, nesnažil se s ní skamarádit, ale sbal ji :)
 LeticiProjektil
14.03.2019 09:05:06
:DDD ty ses ten kamos co se vzdy prisere k paru :DDD uplna klasika. Rict ji to muzes ale ona ti rekne ze jsi jen kamos a vzdy budes . To je fakt uplna klasika :D oni spolu jsou na 100% t se budes jen vzdy divat a tise zavidet.
Smajlík  CKEH
14.03.2019 08:24:25
Ty začátky jsou fakt roztomilý :)
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk