Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090746, vloženo 14.03.2019 01:45:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
On chce dítě
Ahoj, máme s přítelem poměrně hezký vztah, od začátku ví, že netoužím po dítěti, on by si však nějaké přál. Myslí si, že mě přesvědčí. Dokonce srovnává můj vztah ke zvířatům - že jak se o ně hezky starám, tak budu určitě dobrá máma apod.
Před 4 lety jsem (ještě se svým ex) podstoupila potrat, našel si jinou a nechtěl mě ani (naše) dítě. Vzhledem ke svoji situaci (makám 12 hod denně apod) jsem se s těžkým srdcem rozhodla dítěte vzdát a už si neumím představit nějaké dítě mit. Neuměla bych se o něj sama postarat (chodit do práce+se starat), protože z minulé zkušenosti nevím, kdy mě zrovna chlap odkopne.
Současný přítel o mé minulosti ví a chce mě přesvědčit.
Pro mě to byla ale bolestná zkušenost.
 Evita8899 Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.03.2019 17:01:20
To mě mrzí že máš takovou zkušenost. Ale práci změnit přece můžeš, ale fajn chlapi nerostou na stromech. Spíš ti bývalej zničil sebevědomí, věřím že bys to zvládla. Dej tomu čas a uvidíš.
 ziee
14.03.2019 13:02:56
Tvrdí snad, že to dítě musí nezbytně zplodit s tebou? Na ulici je jich spousta, pokud vám nebude vyhovovat, můžete jej zase vypustit zpět do světa.
Smajlík  Durden
14.03.2019 12:19:25
Připadá mi smutné, když svému příteli nedůvěřuješ i když si myslíš že je ten vztah hezký. Vztahy jsou o důvěře a když tam nebude, začne to jinak zcela funkční vztah rozežírat zevnitř. Až se to stane tak to mylně vyhodnotíš a budeš si říkat "měla jsem pravdu, dobře sjem udělala že sjem se do toho nepustila", jenže to bude hrubý omyl. Ty budeš strůjcem rozpadu a začínáš na tom pracovat už dnes, daleko dříve než k té mylné myšlence dojdeš. Muži nechtějí děcko jen tak protože je to roztomilé nebo rpotože jim tikají hodiny. Bývá to dost promyšlená věc vyplývající z hloubi celého jejich já. Pokud ti jasně říká že dítě chce tak ti jasně dává najevo co si myslí o tobě, co k tobě cítí a jak silně vnímá váš vztah. AVím že je složité překonat své obavy a děsy, ale zamysli se nad tím, stojí to za to. Nezahazuj to. Rozhoduješ o tom už teď.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
14.03.2019 09:40:56
Máš strach, že kdyby se situace nedejbože opakovala, zůstaneš na vše sama. Proto se tomuto rozhodnutí podvědomě vyhýbáš. Máš v hlavě nastaveno, že se musíš postarat hlavně sama o sebe a tomu podle mne napovídá i ten čas, který trávíš v práci. Myslím si, že v podstatě kvůli minulé zkušenosti svému příteli hluboce nedůvěřuješ. Jseš s ním jistě ráda, ale obáváš se mu svěřit svůj život.
 Hodislava Žena40 Kategorie
14.03.2019 09:20:44
Zvaz jestli jsi mateřský typ. S tím že s ním zůstaneš sama počítej dopředu a prober si sama se sebou jestli máš mámu která ti v tom případě bude pomahat a nebo jestli jsi ochotná se pověsit na krk kdekomu aby ti s péčí o dítě pomáhal. Varianta být sama s ditetem je nerealizovatelná pokud ho máš zároveň uživit. Školka, nemoci, vyautujes se z práce, že socialky nevyzujes. Zapomeň na to, že se vyspíš a to hodně dlouho. S partnerem mluvit o tom jak by se zachoval v případě rozchodu, zda by šel do střídačky, vy zůstal blízko vás a staral se (jistotu ale nemáš). Je to velmi, velmi náročné. Píšu ti to z vlastní zkušenosti, byla jsem ve stejné situaci, on chtěla já ne. Mám sedmiletou dceru, on se na to vykašlal, moc narocny, že... a matka dítě neopustí (obvykle) Musela jsem se přestěhovat k mamce, naštěstí mám samostatný byt, vydělávám peníze, dcera tráví spoustu času s babičkou. Zvaz všechno, i tyhle krizovy varianty. Jo a ještě kolik vydělává kvuli případným alimentum. Od jejich výše se odvine to ostatní a nutnost pomoci od ostatních. Na chlapa nespolihej, na jeho kecy taky ne. Kdyz to vyjde bude fajn, ale nemusí.
 Soraya
14.03.2019 09:04:03
já jsem se do toho taky moc nehrnul, ale nakonec máme děti a jsem rád. Je to ale těžké, protože jsme si pořídili dítě později a nemáme už tolik energie a ani hlídací babičky nemají tolik energie. Pokud by jsi někdy chtěla mít dítě, radši dřív než později. Je to celkově o dost jednodušší. Pokud se bojíš že chlap zdrhne, co svatba ? Chce děcko, tak jo ale chomout ...
 tomek
14.03.2019 09:02:36
A já tě zas na druhou stranu nějak chápu. Přítel se mě taky snaží přesvědčit, že vzhledem k tomu, jak se chovám ke svému psovi, tak by ze mě byla dobrá máma, ale já vím, že ne.
Nezažila jsem situaci jako ty, ale něco podobného ve mně figuruje. Byla jsem svědkem nepovedených vztahů, svědek hádek kvůli těhotenství, dítěti a dokonce i situace, kdy holka byla v osmém měsíci a její přítel si našel jinou a řekl jí, že odchází (nakonec se k sobě vrátili kvůli malému, ale ty hádky byly šílené).
V závěru je to čistě na tobě a na vás, jak se dohodnete. Zda on tě bude respektovat a pochopí tvé rozhodnutí nemít děti nebo na tebe bude tlačit a tím se mu akorát vzdálíš.
Na druhou stranu, je ti 26, ještě se v tobě cokoliv může změnit. Ve třiceti třeba názor změníš. Třeba spolu prožijete ještě spousty situací a ty vztah přehodnotíš tak, že vážně nemá v plánu tě opustit, že s tebou chce prožít to hezký i to špatný až dospějete k založení rodiny. Ale tohle nemá smysl nijak lámat přes koleno.
 ChikaLove Žena26 Kategorie
14.03.2019 08:46:40
A co podpora rodiny? Neměla bys, kdyby se na tebe náhodou vykašlal?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.03.2019 08:41:21
Kdo by chtel dite. Sukejke ale dacejte su pozor at neni dite
 B9ED
14.03.2019 07:56:21
Přesně jak říkají. Jde o to, jestli to dítě nechceš, anebo se tomu jen vyhýbáš, kvůli blbé zkušenosti. To musíš zanalyzovat sama.
Přítel by tě měl podporovat a nesnažit se tě tlačit někam, kam nechceš. To je taky fakt. Jenže já mám taky pocit, že to dítě časem budeš chtít.
Ty potřebuješ cítit absolutní důvěru ve svém partnerovi. Že tě podrží, že neuteče. A tak mám pocit, že byste si měli otevřeně a upřímně s partnerem promluvit. Jít do hloubky, skutečně se vyslechnout jeden druhého a ty sama budeš se muset rozhodnout, jestli tohle je partner, se kterým jsi ochotna se přes to přenést a kterému se svěřit do péče, že s ním tu bolest z minulé ztráty nějak dokážeš zpracovat.
Jestli to takový partner není, tak kdo teda? A pokud je, tak čeho se bojíš?
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
14.03.2019 03:36:28
Tak tady jde o to, jestli dítě opravdu nechceš nebo se jen bojíš. Příteli jsi to říkala od začátku, měl by to respektovat, ale na druhou stranu chápu, že si myslí, že to překonáš. Možná jsi mu měla říct jenom to, že děti nechceš, to by třeba pochopil. Takhle si myslí, že to vlastně chceš, jenom se bojíš kvůli minulé zkušenosti.
 jen na skok
14.03.2019 02:45:54
Máš to v hlavě, emocích jako blok. Dělá dojem, že dítě a případný zklamání nechceš. Ale pokud jde o dítě, nemusí to být pravda. A už vůbec se nezdá, že by tě měl zájem přítel opustit. Potrat byl bohužel těžký zásah, i do tvý psychiky, ale co už. Měla by sis najít někoho kdo pracuje s bloky, traumaty, ani ne klas. psycholog, ale někdo dobrý, alternativní, co to s tebou probere a uvolní. Jsou vnímavější lidi co dělají různé věci, odbloknou něco, pracují s neviditelnými energiemi, léčí.
 rtuzeujePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk