Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090745, vloženo 14.03.2019 01:06:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Musím potkávat ex a jeho novou holku
Teď kolem svýho bydliště docela často vidím ex s jeho novou holkou, protože ona bydlí blízko mě (fakt skvělý no). Jako zabíjí mě to a vždycky když je vidím tak sem pak úplně vedle. Dneska jsem na ně narazila venku se psem a musela jsem se obrátit a jít rychle domů abych se s nima nepotkala tváří v tvář. No hnus prostě. Jak já ho nenávidím. Bojím se taky, že už se šťastně nezamiluju nikdy. Jeho mám v hlavě totiž už dlouho bohužel a navíc když ho teď vidím. :( Je to pro mě peklo.
 Kurvatojedesny Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.03.2019 17:29:37
Zkušený: Musím se tazatelky zastat. Každý má jinou povahu. Jestli jí pohled na ně působí bolest, tak bych kontakt nevyhledávala, sesype se a rozumem to nijak neovlivní.
 Ještě zkušenější
14.03.2019 09:04:04
Ty jdeš na to úplně špatně !! Proč by ses jim měla vyhýbat, právě naopak !! Se vztyčenou hlavou jim běž klidně naproti, a s ním se bav jako z kámošem. Pak on se bude cítit trapně, a ještě dostane kartáč od ní !! Teda, jestli nejsi vystrašená chudinka, a máš na to koule...
Smajlík  Zkušený
14.03.2019 08:38:34
Jo, to chápu, taky by mi to vadilo, kdybych svoji ex s někým potkával, když k ní ještě něco málo cítím. S těmi předchozími mi to nevadilo, protože lhaly a podváděly a já se dal brzo po rozchodu s někým dalším dohromady ..

Už jsem to psal několikrát. Paradoxně je lepší, když se dva rozejdou ve zlém, protože je to od toho druhého rychleji odpoutá. Plus když si ještě člověk najde někoho nového. Nemyslím někoho jen kvůli tomu, ale prostě přirozeně, kdy si ti dva budou spolu rozumět.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.03.2019 07:45:33
Co ti provedl, že ho nenávidíš?
 Bird Skull Muž50 Kategorie
14.03.2019 06:12:53
Tak vypadni z ty diry ktery rikas domov.
Smajlík  Billy Kid Muž88 Kategorie
14.03.2019 03:37:42
Věř mi, že nevidět je není o moc lepší. Fantazie je sviňa.
 jen na skokPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk