Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090744, vloženo 14.03.2019 00:49:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Závist
Mám jí hrozně ráda, ale přitom jí někdy strašně závidím a pak si to vyčítám. Proč ona má krásné husté vlasy po zadek a mně narostu maximálně do půlky zad a pak vypadám jako koště? Proč ona může jíst cokoliv, necvičit a stejně nepřibere, když já mám kilo nahoře i po sklence vody? Proč ona má všeobecný přehled, kterým každého ohromuje, přitom já to vím taky.... jen to neumím tak prodat. Je můj psycholog, vyzná se v lidech, kdykoliv se mi namane někdo nový, co nejdřív ho s ní seznámím, dokáže za dvě hodiny vyjmenovat kompletní charakteristiku člověka, kterého zná právě jen ty dvě hodiny a nejhorší je, že se nikdy nesplete. Mám jí ráda, moc ráda (jako kamarádku, aby nedošlo k omylu) ale občas... jí zkrátka závidím.
 halaka Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.03.2019 18:16:55
Protoze kazdy jsme jiny a ty mas zase jine kvality.
 Ritata28
14.03.2019 15:50:55
Prostě je sebevědomá a snaží se.
 timtim Muž31 Kategorie
14.03.2019 13:22:12
Dobrá máš na výběr ze dvou možností, jedna je zabít svou kamarádku (tvého duchovního guru), ostatně tak jak všichni ostatní, například v drogách (ačkoli spíše z důvodu nesnesitelně přesného odhadu situace a touhy konat dle své vznešené primitivní úvahy). Následně máš na výběr další dvě možnosti, buď se zbavíš těla nebo požádáš o pomoc preparátora a svou trofej si vystavíš a následně si budeš den co den připomínat tvé vítězství, což by ti mohlo pomoct s pozorovatelným nedostatkem sebedůvěry. Druhou možností je zabít sebe, přece jen si řekněme, že koště jako ty moc špíny nezamete, tedy tak alespoň usuzuji dle tvé kritiky na tvůj né příliš hustý ohon.
Pokud by si chtěla s čímkoli poradit, prosím kontaktuj mě pomocí modré policejní budky, kterou můžeš z velkou pravděpodobností objevit. Jelikož tato budka pluje časoprostorem a její výskyt je nevyspitatelný, stejně jako výskyt takto přemýšlejících lidí. Usuzuji, ze vzorce výskytu abnormalit, že máš největší pravděpodobnost do ní každou vteřinou vrazit.
 Durden
14.03.2019 10:29:39
Třeba je to převlečenej satan. Normální člověk Boží furt něco kurwí.
Smajlík  Zesnu Vesnu
14.03.2019 03:41:21
Klidně bych se vsadila, že ona o sobě taky pochybuje. A možná je dokonce něco, co zas závidí ona tobě. Všichni jsme jenom lidi. Dokud se nesmíříme sami se sebou, nebudeme šťastní. On úplně každý na světě může někomu něco závidět.
 jen na skok
14.03.2019 00:53:59
Když všechny zná, přichází o velkou část zábavy na světě.
A proč nepřibírá? Střevní mikroflóra.
 soukmenovec Muž28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk