Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1090743, vloženo 14.03.2019 00:25:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Až moc se význam v lidech
Přes deset let pracuji s lidmi. A dost jim rozumím. Možná až moc. Jasně, že občas se to hodí, když třeba jdu na úřad a tam na první pohled nasraná úřednice a já úplně přesně vím, jak s ní hovořit, aby se usmála a byla ochotná, ale zase na druhou stranu... už roky jsem neměla rande, protože mi to přijde zbytečné, vždy když mě někdo někam pozve, vím, jak by mě jednou ublížil či zklamal, nebo cítím jeho touhu a nedávám to. Třeba dnes v obchodě, hezký, milý prodavač, usmál se na mne a řekl "dobrý den, slečno, mate moc hezky úsměv" a já musela okamžitě zmizet, protože jsem až Fyzicky cítila jeho erotickou touhu a bylo mi to strašně trapné, cervenala jsem jak patnactka a musela na vzduch... horší je, že se mi to stává už i s klienty. Tzv. "mrd ve vocich" a já jsem na rozpacích. Nebo bolest. Něco. Prostě do lidi vidím. Začala jsem trošku pít a kouřit trávu, abych si ty smysly trochu otupila, ale moc to nefunguje...
 Psychologický orient Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.03.2019 14:15:10
Taky se vyznám v lidech a spíš vím co mám dělat, než spíš co mluvit.

davidred
nebo to první, ale ty se holt nevyznáš v lidech.
 *MileynQa* Žena22 Kategorie
15.03.2019 05:03:38
Ja myslim, ze vsechno co jsi napsala svedci spis o tom, ze mas problemy spis sama se sebou, nez ze by ses vyznala v lidech.
 davidred Muž25 Kategorie
14.03.2019 20:37:18
Jo dobry, jaka je prakticka cesta se neco priucit?
 Think different Muž Kategorie
14.03.2019 13:30:19
Nj, je to vědomím, jsi příliš čistá. Je paradox, že pročištěné vědomí přinese tenhle druh utrpení. Radí se prý lépe se uzemnit ve vztazích a životě. Také pravidelně dobře jíst, což sníží senzitivitu tvého "přijímače"... takže ty vlny chtíče a jiných negací vysílané druhými tolik necítíš.

Samozřejmě, řešení, které je nejblíž po ruce je alkohol nebo tráva. Ta to ale kolikrát může ještě více rozjet někam do schizofrenní ataky.
Je to tedy OK? Nehodnotím, taky nejsem úplně svatý.
Mně ale třeba stačí dát si jednoho birella - bývám obvykle tak odporně čistý (lehkost bytí je asi dobře snesitelná jen v klášteře na horách!), že to stopové procento alkoholu v birellu mě dokonale uzemní na den a půl.

Teoreticky, nejzajímavější řešení by mohlo být najít v sobě ten absolutní střed, do kterého žádné škodlivé vibrace nemohou. Ale to zas, obávám se, není úplně slučitelné s normální prací či rodinným životem.
 hledal se až zmizel
14.03.2019 11:21:42
tomek :"tohle psal chlap ... podle sebe soudím tebe ... "
Ano a právě si to použil pro vyhodnocení a generealizaci podle sebe.

"ženský obvykle nevidí v každém úsměvu pobídku k sexu." obvykle a běžný neznamená všechny a že ty vnímavější to mohou přesně tak nemohou cítit a mít pravdu.
 hjhjklht
14.03.2019 10:02:44
tohle psal chlap ... podle sebe soudím tebe ... ženský obvykle nevidí v každém úsměvu pobídku k sexu.
 tomek
14.03.2019 08:41:08
Tahle schopnost je spíš na škodu. Já se třeba už naučil tolik věci neřešit, ale jsem pořád senzitivní třeba na mimické projevy druhých. A když se zatváří blbě, tak mám tendenci hned slovně zaútočit :/
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.03.2019 06:29:29
To neni v nich, ale v tobe. Staci si to priznat.
Smajlík  Billy Kid Muž88 Kategorie
14.03.2019 06:10:55
Jasný hledej chlapa co tě schledává přitažlivou, nemyslí u toho na sex a není to asexuál.
 Anonym33
14.03.2019 02:11:33
Jsi psycholožka, nebo co děláš ?
Jestli si tak vnímavá, tak asi víš, ale..kdyby ne..

Pití a tráva sice tlumí, ale taky zpřístupňují nižším vibracím z okolí. To už se raději najez víc. "Řešením" a ochranou by měl být opak, zvýšit ty své, vědomě navnímat sebe a tím "obalit", jako světelná, energetická ochrana kolem. Jestli máš pocit, že to vnímáš až fyzicky, tak to tak je, což máš zkušenost. Možná se příliš empaticky naciťuješ do klienta, jsi tomu otevřená a zapomínáš na sebe.

Mohla bys objevit dobré rady pro empatika v Dale Cyndi - Duchovní síla empatie, Sald Inse - Přecitlivělost není slabost, Cilitvý pomocník, Northrupová Christiane - Energetičtí upíři, Sawyerová Heidi - Intuitivní lidé, a nebo i v Dahlke Ruediger - Princip stínu, Hawkins E. David - Moc versus síla, Neill Michael - Uvnitř v sobě, PrieS Mirriam - Jak zvládnout syndrom vyhoření
 wwwwghw7
14.03.2019 01:28:50
Adam: Cítím z Vas bolest a sebestrednost a až fyzicky mě to boli
 Psychologický orient
14.03.2019 01:09:26
Proč by pochvala úsměvu měla znamenat erotickou touhu, kurva? Možná by to místo hledání rádoby pravdy a mrdu v očích lidí chtělo zaměřit se na to nebýt tak sebestředná, ty psychologický oriente.
 AdamPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk