Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1074678, vloženo 13.10.2018 19:05:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Opakující se sen o mrtvém kamaradovi
Žila jsem několik let v zahraničí a pak se vrátila do ČR. Během pobytu v zahraničí jsem potkala jednoho výjimečného člověka, stali jsme se dobrými přáteli. Za ty čtyři roky od mého návratu jsme si párkrát do roka psali, teď asi půl roku ne. Před čtrnácti dny jsem se dozvěděla, že zemřel. A od té doby ho často vídám ve snech. Nikdy jsem moc sny neměla či si je nepamatoval, ale teď pořád. Vídám ho často ve společnosti jiných mrtvých nebo i živých lidi, dvakrát mě přesvědčoval, že je naživu. Říkám si, má to nějaký význam?Jsou to jen mě výčitky svědomí, že jsem se mu půl roku neozvala, nebo je snad v mě moci udělat něco, aby měla jeho duše klid? Myslím, že jeden čas jsem se mu líbila jako žena, ale neproběhla nic než polibek. Oceníme rady, zkušenosti atd.
 Dreamerka Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.10.2018 21:49:26
Možná se ti děje něco, co přesahuje vše nám doposud známé. Chce ti asi sdělit nějaké poselství.
 Hex666 Muž19 Kategorie
13.10.2018 20:53:13
Mozek se ve spánku často inspiruje tím, na co během dne myslíme. A pokud takovou motivaci nemá, tak si rád vymýšlí. Protože není pod kontrolou. Proto bych z žádného snu nedělal závěry. Mně se někdy zdají děsivé sny a kdybych to přes den řešil, asi bych z toho byl na nervy...
 Researcher Muž81 Kategorie
13.10.2018 20:46:14
Když nám zemře člověk, kterého jsme měli rádi, v našich srdcích po něm zůstává prázdné místo. Ten člověk se nám zjevuje ve snech a ve vzpomínkách. Ne nadarmo bývá na parte časté moto "Kdo v srdci žije neumírá". Tak jak vidíš, mluvil pravdu, když Tě dvakrát přesvědčoval o tom, že je naživu. On opravdu žije ve Tvém srdci, když za Tebou přichází ve snech a Tvých vzpomínkách. Vídáš ho často ve společnosti jiných mrtvých, tak buď ráda, že za Tebou přichází a že taky on tam nahoře na Tebe myslí.

Rozhodně Ti nepřichází nic vyčítat. To zemřelí nedělají, jsou nahoře, prožívají věčný život, pozemský se jich už netýká, tak co by Ti vyčítali, když jim tam nic nechybí. Jen se někdy vrací na zem, duchovně. Duše člověka nezná smrti a pokud přichází, tak ze zájmu, jestli Tobě nic nechybí a jestli by Ti nemohl nějak pomoct. Nevím jestli jsi slyšely výraz "mám v Nebi přímluvce". No tak to je právě ono.

Tak když se ptáš co máš dělat? Vlastně nic nedělej. Někdy třeba zvedni oči k Nebi a zamávej. Možná že se právě dívá. Bude rád. Můžeš přidat modlitbičku, pokud teda jsi věřící. A jak se máš chovat k němu? Chovej se normálně. Když přijde, tak klidně s ním mluv, ať si kdo chce co chce říká. Rozhodně ho neodháněj, možná by už nepřišel a to přece nechcete. Ani ho nepřivolávej, nemá se to. Respektuj jeho odpočinek, duše mrtvých potřebují klid, tak ho neruš zbytečně. Ale když se Ti zasteskne, tak s ním klidně začni mluvit, třeba o Tvých obavách, jestli Ti nevyčítá, že jsi se mu neozvala. Budeš vidět že nikoli.

Časem bude chodit méně a méně často až přestane úplně nebo jenom velmi vzácně. Bude to znamenat, že jeho duše odešla dál. Že je tam někde v hloubi Nebe a zároveň velmi blízko, jak to dovedou jen mrtví a jak to my nechápeme. Je mnoho věcí mezi Nebem a zemí, které my smrtelníci nechápeme a nesnažme se ani chápat. Kdyby Bůh chtěl abychom chápali, tak by nám to přece řekl.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
13.10.2018 19:16:54
No, já se o tyhle věci zajímám. Podle mě to může bejt fakt tak, že jeho duše jakoby ještě zůstala v těle co už se rozpadlo... snaží se najít světlo a třeba někdo jako ty mu může pomoct tak se tě snaží nějak "kontaktovat". Sílou myšlenky ho můžeš nasměrovat aby měl klid. Potom pořád bude žít, ale bude konečně doma, nebude tu bloudit.
Kdyžat ti můžu nějak víc poradit když napíšeš na hodnejkluuk@gmail.com
A jak umřel ? Pokud sebevraždou tak je daleko pravděpodobnější že bude bloudit.
 HodnejKluuk Muž26 Kategorie
13.10.2018 19:10:50
Řekla bych, že ho máš v podvědomí a prostě celkově v mysli, tak se ti o něm pak zdá. Nehledala bych za tím nic neobvyklýho. Radši. ;)
Smajlík  Slečna ze záhrobí Žena28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk