Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1061849, vloženo 27.06.2018 14:11:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nebaví mě chodit do práce..
Nemám to ráda, bere to člověku spoustu času, nebaví mě to jak denně bojuju s únavou a přemáhám se, všechno dělám spíš z donucení a uvnitř cítím nenaplněnost, prázdnotu..nejlépe je mi v době dovolené, když můžu trávit dny v klidu domova, nebo na výletě v přirodě, či kole..bohužel si myslím, že neexistuje pracovní profese, která by mě uspokojovala a která by mě bavila, podnikání také není nic pro mě..jsem člověk, který má rád svůj klid, svobodu, přítomnost lidí mě spíš vysává, takže dobíjení baterek o samotě např. četbou je pro mě velmi důležité, abych se po dni stráveném v práci mezi lidmi v rámci možností zregenerovala na mysli..zjistila jsem že jsem tzv. highly sensitive person, vše dost prožívám, nálady ostatních mě až moc ovlivňují, nesnáším konfrontace, nečekané situace, hluk a mnoho vzruchů najednou..jenže v tomhle světě pokud chce člověk žít důstojně, tak svůj život a čas nějaké práci obětovat musí, aby byl společnosti prospěšný, nemá na vybranou a to na jednu stranu chápu..vyhovovalo by mi být někde v knihovně, tam bývá většinou ticho a klid, jenže získat takovou práci není jednoduché, navíc s mým vzděláním zdravotní sestřičky, což je něco co se svou povahou dělat uź vůbec nemůžu, zkušenosti mám..ale vybírejte si v 15 letech co chcete dělat po zbytek života, vždyť já to nevím ani teď..utěší mě aspoň to vědomí že jsou i jiní lidé kteří jsou na tom stejně nebo podobně..
 Ptačípírko Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.06.2018 20:28:00
Já tě naprosto chápu, mám to dost podobně jako ty, taky pracuju ve zdravotnictví, naštěstí vyžiju i z půlky platu, takže pracuju jen na poloviční úvazek a to už celkem přežít i dá, ale opravdu si nedovedu představit makat na celej, to by mě asi taky odrovnalo. Mám také spoustu koníčků (z některých z nich mám i nějaké peníze) a ráda svůj klid, atd prostě jako ty.
Dneska je těžký najít práci, kde nepřijdeš do styku s lidmi, ale co kdybys taky zkusila pracovat jen na kratší úvazek? Opravdu je to dost rozdíl a já se pak do té práce i těším. Samozřejmě nevím, do jaké míry si to můžeš dovolit, ale pokud by ti peníze chyběly, tak co zkusit vydělávat si bokem nějakým tvým koníčkem? Píšeš, že chodíš ráda do přírody, co takhle udělat si kurz nordic walkingu a vést lekce? To mě teď tak napadlo. Někdo se třeba živí chovem zvířat, u toho bys mohla bejt doma...to jsou jen nápady, ale sama musíš vědět, co by se dalo u tebe zrealizovat.
 inghebjorg
27.06.2018 18:33:39
A co jsi teda všechno vyzkoušela za práce, že tvrdíš, že není žádná, co by tě bavila?
Smajlík  leafroller Muž71 Kategorie
27.06.2018 17:30:48
Jo a nikde není psáno, že člověk musí bejt společnosti prospěšný, to si myslí jenom blbci který neuměj žít život čistě podle sebe a na ostatní lidi, který jsou cizí kašlat. Tímhle přesvědčením jenom škodíš sama sobě v tom, že se budeš kvůli Přihlouplé užitečnosti která není vůbec důležitá jenom přemáhat. Důležitá jsi ty sama a né dělat někomu poskoka a sloužit mu! Odděl druhé od sebe a budeš tak štastnější užitečnost je ten nejdebilnější argument, člověk má být užitečný akorát tak sobě!
Smajlík  Klarisa
27.06.2018 17:26:10
Vidíš, já nikdy nepracovala a přesto mám na účtu 270 tisíc. Stačí bejt koumák
Smajlík  Klarisa
27.06.2018 16:57:05
Vhodný muž ti může dát inspiraci a tvé I SVÉ sny ti a si splnit.
Moje žena nikdy nemusela do práce ale měla hodně práce s rodinou i domácností také domem a okolo. Má dnes svůj nemalý důchod, stejně jako já vysoký. I penze mám nějaké. Příjmy jsou vysoké a o finance jsem měl starost jen JÁ!! Asi tušíš že nežijem v ČR.

Tak jsem si život naplánoval a uskutečnil. Žena také vařila doma jen příležitostně. Měli jsme asi desítku oblíbených dobrých restaurací. O weekendu i na snídaně.

Z jiného světa.
 Monopost32 Muž73 Kategorie
27.06.2018 16:07:45
Jsem na tom stejně, zlatíčko. Ale vzdělání zdravotní sestry Ti závidím..(je mi 28)
 lojdo
27.06.2018 15:29:53
Dr upir..ty jsi ale blbec.
 Nocomment
27.06.2018 15:20:08
Nemas si honit tak casto holka, vylucovat orgasmus mlici z vaginy je vycerpavajici.
Smajlík  Dr Upir
27.06.2018 15:04:32
Krom veterináře jsem trochu zagooglil a co třeba... nějaký biologický ústavy akademie věd, tam dělají různý výzkumy živočichů a je to teda spíš vědecký no ale proč ne nějakej mikrobiolog a tak... nebo pozice nějaké laborantky, chůva, nutriční terapeut, nebo pracovat v nějaký firmě zabývající se výrobou a prodejem zdravotních potřeb, doplňků... prostě googli, mě to vyplivlo spoustu nabídek práce ;)
 ShadeX
27.06.2018 14:37:52
Ptačípírko: tak to se hlavně připrav na to, že to nebude žádná sranda. Nedávno to tu někdo řešil, že veterina je jeden z nejtěžších oborů na medicíně vůbec..
 Cenda54
27.06.2018 14:34:57
Shadex: to s tou veterinou mě celkem zaujalo, je fakt že mám hodně ráda pejsky i celkově jakékoliv domácí mazlíčky a pečovat o ně by pro mě mohlo být to pravé ořechové
 Ptačípírko
27.06.2018 14:31:06
My to na oddělení měli tak, že každý měl na starost třeba tři pokoje, což bylo dohromady třeba 7 lidí a celý den jsi je měl na starost (od mytí, přebalování, krmení, převlékání postele, polohování..)..na ježdění na výlety tam byli nějaké sociální pracovnice, ale projet se s dědečkem či babičkou na vozíku po ulici jsme chodili i my
 Ptačípírko
27.06.2018 14:29:07
Většinu lidí nebaví chodit do práce, ale musí. S tím vzdělání a v 15 letech předpovídání celého svého budoucího života souhlasím, je to na houby. Ale nesvazuje tím, tak máš školu na něco jinýho než budeš dělat, a co... zrovna do tý knihovny je to jedno, tam stačí mít nějaký znalosti z literatury a ráda číst knihy, zkus se poptat, za to nic nedáš. Znám vyučené truhláře i zedníky, kteří dnes dělají v bankách či v prestižních finančních firmách... o škole to není. Co veterinář - souvislost se zdravotní sestřičkou tam je :D Zkus prostě googlit, nějaký pracovní pozice kde jsi v klidu děláš si svoje věci... něco se najde, teď je spoustu volných pozic. Ale je nesmysl zůstávat kde jsi, pokud tě to až tak moc štve.
 ShadeX
27.06.2018 14:29:02
Ptačípírko: chápu. Já zase stále narážím na určité problémy, které mi práci znepříjemňují, pak v noci nespím, děsím se dopředu co zas v té pakárně bude, chodím tam znechucený a nakonec jde i moje morálka a pracovní nasazení do pr.dele. Např. když najdu práci která mne baví, vždy se najde nějaký zm.rd, který mi působení v práci tak zhnusí, že mám chuť odejít, přestanu dělat na 100% a někdy jsem díky tomu nakonec "odejit". Někdy naopak chytnu dobrý kolektiv, ale sama práce mne nebaví nebo je mizerně placená. Zkombinovat vše - aby to člověka bavilo, vycházel s kolegy a přitom si slušně vydělal, to je snad tak malá pravděpodobnost jako vyhrát miliony v loterii :/ Ten, kdo najde práci, která splňuje všechna zmíněná kritéria, je nejšťastnější člověk na světě..
 Cenda54
27.06.2018 14:28:10
Ptačípírko A co třeba jiná oddělení, hm? Všichni nejsou ležáci. Nebo ty- blázince...či domovy pro zaostalé.
 PretorianCZ Muž28 Kategorie
27.06.2018 14:26:32
Shánim slečny na eskort do švýcarska, za jednu schůzku budeš mít 5 tisic. Zanech tu svuj email.
 PoslanecODS
27.06.2018 14:26:01
Pretorian: mýlíš se, dělala jsem 5 měsíců v domově seniorů na oddělení nesoběstačných ležících, kteří už jsou, jak píšeš v posledním tažení a byla to práce hodně psychicky i fyzicky náročná..celý den na nohou, denní i noční směny, manipulace s těžkou váhou jednotlivých klientů, do toho jim musíš být i psychickou oporou, přičemž jsou ti lidi kolikrát nepříjemní a berou tě jako poskoka, pak kolegové kterým se kvůli své uzavřené povaze nezamlouváš a dávají ti to nevybíravě najevo..už bych to znova zažívat nechtěla..
 Ptačípírko
27.06.2018 14:25:23
Fialová Kráva ale prosím tě. To je jen nějaká móda. Depka se hned označuje za depresi, MS za highly sensitive person atd.

Btw nikdo neříká, že musí dělat zrovna všechno. Co já vím, tak to tam maj rozporcované. Jedna třeba jezdí na výlety s dědoušky, druhá je přebaluje...
 PretorianCZ Muž28 Kategorie
27.06.2018 14:23:53
Já to mám stejně, vysává mě to, ale zatím se lepší možnost nenašla, tak jsem ráda že nesedím na pracáku
 fioo
27.06.2018 14:19:50
PretorianCZ: dyt pise ze je tzv. highly sensitive person :D Az ji bude nakej deda umirat kazdej tyden to si holka jiste uzije...Jdi si radsi navarit nakej knedlik. Kdyz si hladny nejsi to ty...
Smajlík  Fialová Kráva Žena29 Kategorie
27.06.2018 14:18:12
ahoj,to máš těžké. Asi jsi introvertně založená a potřebuješ doma dobít baterky. Nevím,co ti na tohle poradit. Je dobře,že máš své koníčky u kterých si odpočineš. Ono málokdo chodí do práce nadšený,lidi to dělají hlavně pro peníze,aby přežili.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
27.06.2018 14:16:49
Co takhle jít dělat zdravušku do starobince pro lidi v posledním tažení? Ty zařízení bejvaj klidnější než špitály.
 PretorianCZ Muž28 Kategorie
27.06.2018 14:16:41
Kuli stejnym pocitum (ale hlavne kuli debil sefovi ) sem vcera dala vypoved po 4 letech. Lip se mi dejcha....
Smajlík  Fialová Kráva Žena29 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk