Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.103973, vloženo 03.03.2006 00:25:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
První bod
Lidi, já mám bod, můj první bod. Včera tam nebyl a teď přibyl. A to mým cílem bylo jen mít víc rozhřešení (takových co za něco stojí), než návštěv profilu. Jaký byl Váš první bod?
 rjl E-MAIL:   Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.03.2006 15:38:06
vesalia: Tak to nevím, jestli ví, avšak já vím, že se ho ptát nebudu :-)
 rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 15:10:31
rjl: no já to vím, jenom jestli to ví on :)
 vesalia Žena27 Kategorie
03.03.2006 15:01:57
Tak všechno nej :-)
Já už jich měla víc, ale pokaždé spadnu zase na nulu:-))
 cosma Žena39 Kategorie
03.03.2006 14:49:43
vesalia: Takový už bývá život, to už by jsi mohla vědět, již jsi velká holka, ne? Nu a pokud by mu to přeci jen bylo, tak mám v zásobě ještě pozvání na pivko :-)
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 14:24:05
rjl: co když si to ale teď přečte a bude mu to líto? :)
Smajlík  vesalia Žena27 Kategorie
03.03.2006 14:21:44
vesalia: Utajeny? Nu což, škoda :-) jj, jenže pozvat votrapu jsem na oběd vskutku nechtěl.
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 14:16:48
Já mám jen 4
Smajlík  xanders Muž Kategorie
03.03.2006 14:15:41
rjl: kdepak, detaily o mém prvním vbodu ti zůstanou utajeny :)

(ale pročetla jsem diskuzi a nejsem originální, votrapa mě předběhl :)
 vesalia Žena27 Kategorie
03.03.2006 13:56:52
vesalia: To by chtělo starého dobrého známého Freuda.... člověk položí otázku na téma bod a máme tu slečnu s prvním vbodem, to by chtělo prozkoumat :-) Co takhle v neděli u oběda?
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 13:47:19
Pro mě jako pro holku nebyl první vbod nic moc.
Smajlík  vesalia Žena27 Kategorie
03.03.2006 13:30:37
měla sem jich dokonce 5 :) pak ale začali ubývat a mám zase ho*no :)
 lamisil Žena24 Kategorie
03.03.2006 13:29:50
nejak si nevzpominam .... a najednou jich bylo deset
 NewStart Žena23 Kategorie
03.03.2006 13:28:34
Blahozelam.......moj bol taky ze ako mi ho dali, hned mi ho aj vzali :-D
 Liro Muž19 Kategorie
03.03.2006 13:05:35
Inu, po těch všech možných textech, co jsem tady pročetl, si už nemůžu být jistý snad ničím. Já nepochyboval, já se slušně informoval :-)
 rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 12:53:18
rjl: spacákem mě neuplatí nikdo, protože nejsem zrovna typ "trampa" atp. :) Už abych měla domeček..
PS: samozřejmě, že jsem slušná, vychovaná a počestná dívka. Jak sis mohl dovolit pochybovat?!
 C*a*r*o*l*i*n*a Žena Kategorie
03.03.2006 12:20:57
C*a*r*o*l*i*n*a: Už při pěti bodech? Myslim, že jsou mezi námi jedinci, viz třeba já, kteří spíše řeknou AŽ při pěti bodech. Ale já vážně rád spim pod širákem. Kdykoliv mám na výběr, tak rozložim spacáček (a i ten mnohdy nemusí být) a slastně usínám pod hvězdnou oblohou. Alien nabízel? Předpokládám, že jako slušně vychovaná slečna si se nenechala uplatit? :-)
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 12:07:08
rjl: pokud se nic nezměnilo (myslím pravidla na Zp), ano, tak se vyspíš v pohodlí domečku už při 5-ti bodech :) PS: heh, alien už mi taky nabízel spacák, když jsem o domeček přišla..
 C*a*r*o*l*i*n*a Žena Kategorie
03.03.2006 11:58:22
Já jsem teda poprvé bodoval v 17 ;-)

Ale tady zatím bod nemám a vůbec mi to nechybí...
Smajlík  Bankladežo Muž24 Kategorie
03.03.2006 11:52:41
Věřim, že vskutku nezmění, avšak bylo překvapující je přistihnout téměř při činu. Jsem si hledal v profilu starší zpověď a měl jsem nula bodů a za ani ne čtvrt hodinky tam byl bod :-) a hnedle první, který jsem čekal až tak za půl roku (neb mi nešlo do hlavy, že člověk co tu je již děsně dlouho mývá okolo pěti bodů a když jsem to rozpočítak tak průměrně jeden bod na půl roku). Inu, mnohdy je neskutečné, jak může být člověk blbý a ani o tom nevědět.
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 11:47:04
První bod - kdeže ty loňské sněhy jsou...
Bylo to určité povzbuzení, ale ne důvod k jásání. To chce klídek. Život ti to nezmění. Nebo ano?
 Dalia Žena60 Kategorie
03.03.2006 11:41:10
C*a*r*o*l*i*n*a: Domeček se získá za pět bodů? Inu, já stejně nejradši spím pod širákem :-)
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 11:37:54
Překvapilo mě, že jsem ten 1. bod získala celkem rychle (asi po týdnu!). Říkala jsem si: "tak to bude vpoho, to jde rychle, nechápu, proč všichni nemají domeček" Heh, ale pak jsem zjistila, že to zas tak lehké není, protože člověk musí být aktivní průběžně.. Pak už jsem se jen těšila na ten 5. bod, až budu mít domeček.. Měla jsem ho jen týden, protože jsem neměla moc čas a ani chuť zewlovat na Zp...
 C*a*r*o*l*i*n*a Žena Kategorie
03.03.2006 11:35:58
chegevara: Děkuji, ještě by mne tedy zajímalo, jak se dozvím, když mi někdo napíše. To se taky musí hlídat a nebo mi tu začne blikat něco na monitoru?
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 11:12:30
Mě můj první bod dali, pak zase vzali, pak mi ho opět dali a nakonec mi ho vzali, ale teď tam snad ještě je.. Kouknu se
 Moonaaliiz Žena15 Kategorie
03.03.2006 10:46:22
sem si vsim zeb tam nec takeho je az kdyz sem jich mel sest :D a pak sem o ne behem chvilky prisel a zjistil sem ze se da zit i bez domecku, pekne pod sirakem...
 Sigma Muž21 Kategorie
03.03.2006 10:32:54
driv jsem tady byla casteji, tak jsem jeden taky dostala, byla jsem z toho taky hotova, prislo mi, ze to trvalo hrozne dlouho, nez mi ho pridelili, ale pak mi ho zas vzali...
ted to nejak neresim a skace to tam, az se divim :) a ted mam tri...
konec pohadky :)
 diejanna Žena19 Kategorie
03.03.2006 10:25:34
Ani nevim nějak se stalo že jich tam najednou bylo pět. Já sem se do profilu moc nekoukal jedině když mě někdo napsal. Ale potěšilo to.
 a-k-x Muž36 Kategorie
03.03.2006 10:19:03
Mela jsem radost, ale za tejden mi ho opet sebrali :)
Smajlík  klari Žena31 Kategorie
03.03.2006 09:29:08
No když jsem já dostala svůj první bod měla jsem hroznou radost jako ty a taky jsem to sem napsala, ale ti nahoře mi to smazali a já jsem o ten bod zase přišla takže už zase nemam žádnej
Smajlík  neresim Žena18 Kategorie
03.03.2006 09:15:18
když jsem ho dostala, ani jsem to nepostřehla a nijak to neprožívala. 1 bod mi byl stejnak k ničemu..
 Clipie Žena Kategorie
03.03.2006 09:10:05
Tvoj život má zrazu zmysel. Blahoželám.
Smajlík  chegevara Muž Kategorie
03.03.2006 09:09:38
...nevim, ze existuji nejake body jsem se dozvedel az u sveho tretiho bodiku ^_^
 SHaitan Muž Kategorie
03.03.2006 09:04:37
Bylo to hezký a i ona byla spokojená ... jo počkej ty se ptáš na první bod?
 Votrapa Muž Kategorie
03.03.2006 07:48:40
Tak rychlo ako prisiel,tak rychlo aj odisiel...........
A to som mal niekedy aj hodne nad 5,vcera tam opat naskocil 1 puntik
Smajlík  Udo Muž33 Kategorie
03.03.2006 07:34:11
můj osobní sváteční den, změnil mi celý život
Smajlík  happiness Žena29 Kategorie
03.03.2006 07:31:48
podobny ako prvy bozk....)))
 Nextra Žena22 Kategorie
03.03.2006 07:20:36
Nijak jsem to neprožívala. Trochu euforie ve mě vyvolalo přidělení domečku. Ale poslední dobou mi tak rychle mizí, že se nestačím divit.
 brr brr Žena28 Kategorie
03.03.2006 01:35:47
Překvapivý.....jen se těším, až se stanu stálou návštěvnicí!
 ***Nety*** Žena24 Kategorie
03.03.2006 01:28:56
Kuř a budou ti přibývat body...
 Fildasek Muž33 Kategorie
03.03.2006 01:20:56
První bod vyděsí víc než první menses.
Smajlík  Bernadetta Žena26 Kategorie
03.03.2006 01:08:39
Blackshield: Ruské bývají hodně prosycené. Měl jsem i jednu originál lahvinku z Ruska a to bylo přesycený až se to skoro nedalo pít, natož vychutnat. Ne ne, víno nepiji, mi ňák nedělá dobře. Tožto, měj se zatim blaze...
 rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 00:57:36
rjl: No když už bublinky, tak mám celkem rád to ruské, teď nevím, jak se to píše... Jinak nepohrdnu ani bílým, jen to červené nějak nemusím... No nic, jdu spát, tak dobrou a zaspi tu chuť :)
 Blackshield Muž26 Kategorie
03.03.2006 00:54:19
Blackshield: Ňáká oblíbená značka? Já pil teď na silvestra polosuché francouzské, vybral jsem ho jednak kvůli hezké etiketě a pak ceně, asi 67Kč, jen si nemohu vzpomenout na název. Avšak byla to dobrá volba, až jsem pak litoval, že jsem vzal jen karton, neb na mne zbyly jen dvě lahvinky :-(
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 00:46:40
rjl: No jo, v tom se shodneme, taky bych nepohrdl:)
 Blackshield Muž26 Kategorie
03.03.2006 00:38:38
Blackshield: Inu, rád bych, rád. Ani ne tak kvůli radosti z bodu jako spíš, že bublinky můžu i jen tak na chuť a nejlépe ve velkým množství. Avšak nemám.
Smajlík  rjl Muž22 Kategorie
03.03.2006 00:35:18
Já se těšila spíš na ten pátej :o)
 *Tučňák* Žena40 Kategorie
03.03.2006 00:34:00
Tak doufám, žes bouchnul šampaňské...
 Blackshield Muž26 Kategorie
03.03.2006 00:32:46
byl jeden..pak byly dva..a už je jich deset. Nijak sem to neprožívala -)
Smajlík  Imma Žena99 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk