REGISTRACE TABLO STATISTIKA SOUTĚŽE POMOZTE REKLAMA KONTAKT
Jak to funguje
Vážený návštěvníku,

vítej na serveru Zpovědnice. V této části bys měl nalézt odpovědi na všechny otázky týkající se provozu, ovládání nebo pravidel. Zpovědnice je diskusní server určený pro:
-ty, kteří mají nějaký problém, starost nebo jen bolístku týkající se vztahů se sebou samým, svými příbuznými, přáteli, láskami nebo lidmi obecně a z jakéhokoliv důvodu o ní chtějí diskutovat s neznámými lidmi. Tím důvodem může být anonymita nebo snaha zjistit nezaujatý názor. Pro některé návštěvníky může být internet i nejsnazší cesta, protože si prostě nemají s kým promluvit.
-ty, kteří berou tento server jako prostředek smysluplné pomoci ostatním. Na rozdíl od jiných forem pomoci je Zpovědnice přístupná všem bez rozdílu věku, finančních, fyzických nebo časových možností. I když samozřejmě (bohužel) jen v rámci 'internetové' populace.
-ty, kteří buď hledají příběhy, které se podobají těm jejich, nebo ještě ve větší míře berou uveřejňované problémy a reakce jako zdroj podnětů k zamýšlení.
Cílem stránek není nahrazovat odbornou pomoc, ale umožnit laickou diskuzi nad běžnými i neobvyklými problémy mezilidských vztahů, se kterými potýkají návštěvníci nejširšího věkového rozpětí.

Tvá Zpovědnice
 
Výběr oblasti otázek a odpovědí
REGISTRACE UŽIVATELE
SEZNAM ZPOVĚDÍ
ZPOVĚDI A ROZHŘEŠENÍ
UŽIVATELSKÝ PROFIL
STÁLÍ UŽIVATELÉ
SPRÁVCI SERVERU
PRAVIDLA ZPOVĚDNICE
PŘIPOMÍNKY A NÁMĚTY
OBCHODNÍ PODMÍNKY

Sbírejte razítka! Je to zdarma... CESTOPAS ...soutěžte s ostatními nebo se nechte inspirovat k výletům.

TOPlist
REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk