Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.592846, vloženo 10.01.2012 13:35:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Antibiotika a sport
Dostal jsem před týdnem ve středu antibiotika "naslepo." Bolelo mě v krku, doktor po dvou sekundách konstatoval angínu...dnes beru poslední, ale zároveň potřebuju jít na trénink. V krku mě nebolí už od pátku...Myslíte, že se to může vrátit?
 qwertzu Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.01.2012 14:08:43
Tak doktor se ti asi podival do krku, ze jo? Takze asi na slepo. Tak se angina snadno pozna. A angina je fakt svinstvo, prechozena nebo nedolecena angina muze koncit napr. trvalym poskozenim srdce.. Spravne bys po antibiotikach nemel sportovat 2x tak dlouho jako jsi je bral. Takze pokud chces jit na trenink, kdyz jsi jeste nedobral, jsi magor a sebevrah. Krasne takhle muzes skoncit na jipce na kapackach. A to si nedelam prdel, mam zkusenost ze sveho okoli. Takze si uzij trenink!
Smajlík  Nucky
10.01.2012 14:06:23
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )

  

Sbírejte razítka! Je to zdarma... CESTOPAS ...soutěžte s ostatními nebo se nechte inspirovat k výletům.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk