REGISTRACE TABLO STATISTIKA SOUTĚŽE POMOZTE REKLAMA KONTAKT
Otázky - Vzkazy č.592846, vloženo 10.01.2012 13:35:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Antibiotika a sport
Dostal jsem před týdnem ve středu antibiotika "naslepo." Bolelo mě v krku, doktor po dvou sekundách konstatoval angínu...dnes beru poslední, ale zároveň potřebuju jít na trénink. V krku mě nebolí už od pátku...Myslíte, že se to může vrátit?
 qwertzu 21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.01.2012 14:08:43
Tak doktor se ti asi podival do krku, ze jo? Takze asi na slepo. Tak se angina snadno pozna. A angina je fakt svinstvo, prechozena nebo nedolecena angina muze koncit napr. trvalym poskozenim srdce.. Spravne bys po antibiotikach nemel sportovat 2x tak dlouho jako jsi je bral. Takze pokud chces jit na trenink, kdyz jsi jeste nedobral, jsi magor a sebevrah. Krasne takhle muzes skoncit na jipce na kapackach. A to si nedelam prdel, mam zkusenost ze sveho okoli. Takze si uzij trenink!
 Nucky
10.01.2012 14:06:23
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
 Administrátor  

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:


Tento inzerat koupíte přes sms od 9 Kč.
Přidej inzerát pomocí sms od 9 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )

  

Sbírejte razítka! Je to zdarma... CESTOPAS ...soutěžte s ostatními nebo se nechte inspirovat k výletům.

TOPlist
REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk