Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.536709, vloženo 13.06.2011 19:41:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ROUPI- PŘÍRODNÍ LÉČBA
Ahoj, zjistila jsem, že mám roupy.Nechci se cpát nějakýma práškama.Nelze se zbavit roupů nějakou přírodní cestou?Četla jsem, že pomáhá česnek.Je to pravda?Jestli ne, neznáte něco jiného (přírodního), co by mi pomohlo?Moc děkuji za rady.
 prosím pomozte mi Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.03.2015 23:04:15
Mám roupy a pořát se jich nemůžu zbavit mám strach to říct mámě jenže se ty roupy množ í po jedné potřebě jich ze mě vyleze asi 7 předtím dva ale tet 7 neznáte přírodní cestu nebo nějaký recept
POMOZTE PROSÍM😔
 Nindula
05.06.2014 19:56:12
Dodržovat hygienu (mít se 2× denně -ráno a večer-, po každém použití WC a před jídlem si důkladně umýt ruce). A hlavně moc se nedrbat, ale když už je to tak strašný, že si nemůžeš pomoci, tak si potom také důkladně umyj ruce (hlavně za nehtama, mohou tam zůstat vajíčka).
A pokud ani tohle nepomůže, tak budeš muset zajít k lékaři.
K :)
 Keyah
30.05.2013 18:57:52
Já to mám taky našla sem jen dva ale i tak je mi to trapný to někomu říct a totálně nevím co dělat je to hrozné
Smajlík  dfsssssssssssss
14.06.2011 13:29:58
Vlož si do konečníku rozbušku č. 8 Cu a odpal. Roupi zmizí.
 DEADBEEF Muž47 Kategorie
13.06.2011 21:54:31
Já přišel k doktorovi, že mám roupy. Dostal jsem jen kázání, ať si upravím životasprávu tak, abych chodil na záchod doma, předepsal prášky, bere se jeden, pak jeden po 14 dnech tuším a šel jsem. Ve dveřích mi ještě řekl, že když to nezabere, tak se bude muset udělat vyšetření.

To přežiješ. Mmch jsem je dostal taky ve dvaceti letech.
 null pointer
13.06.2011 20:25:58
dr pudr:

Bohužel. :)
Na základce mě to taky trápilo. Ale zbavila jsem se jich i bez doktora...
Tedy, přinejmenším od střední už žádné problémy v této oblasti nepociťuji.
 Equi Žena21 Kategorie
13.06.2011 20:09:27
Equi: tys to někdy měla ? :-)

prosím pomozte mi: zkoušela jsem na to česnek, všechno... nepomohlo nic, zajdi si k doktorovi, ten ti dá jen prášky, je jich tam víc, kdyby se ti to vrátilo. dostaneš průjem a pak za 2 nebo 3 týdny si vezmeš další prášek a je to pryč. hlavně to řekni doma, aby vaši udržovali čistotu a mysli si ruce, hodně rychle se s tím můžou nakazit ostatní....

večer když jdeš spát, roupy jdou naklást vajíčka k řitnímu otvoru, aby se to dostalo ven, když budeš mít stolici. vem si kalhotky, které budou upnuté, aby sis tam nešahala a nejedla to znovu... já byla u doktora s pocitem trapnosti, že je mi 21 a mám roupy a on mi na to řekl, že u něj tento problém neřešil nikdo už deset let... :DDD takže jsem si připadala jako nějaké hovado. přitom ani nevím, jak jsem je mohla dostat, asi od koček, ale ruce si myju mýdlem. tak to moc nechápu, ale co už. fakt si tam zajdi, stojí to za to.
 dr pudr
13.06.2011 20:06:44
Hele kdysi jsem je měla taky, žádný přírodní látky nepomáhají.. Opravdu nejjednodušší je zajít k lprakt. ékaři a on ti předepíše prášky, neboj nic ti dělat nebude :D
Jsou dva jeden si vezmeš hned a druhý snad za týden nebo tak nějak, to ti řeknou v lékarně. A prášky by si měla vzít i tvoje rodina, popř. ten s kým bydlíš.
 Roup
13.06.2011 20:05:38
Tyhle potvůrky jsem měla taky. Pomohlo sníst mrkvový salát. Roupy se pak dostanou z těla ven až vykonáš potřebu a na doléčení jsem si v lékárně koupila tabletky s bylinkou které se říká "kočičí dráp". Je to volně prodejné a stálo to asi kolem stovky. Zabralo to velmi rychle, zhruba během týdne a od té doby mám pokoj a to už je asi 12 let. Roupy už se nikdy neobjevily.
Smajlík  jujuj
13.06.2011 19:50:04
Na roupy stačí pouze dva ks prášků, nejedná se o žádnou chemoterapii :-) Akorát jsou jenom na předpis.
 Igorax
13.06.2011 19:44:09
česnek jsem zkoušel a nepomohlo to... zlatý prášky
 nemam
13.06.2011 19:43:31
Čistě teoreticky by mělo pomoci nedrbat se a když už, tak si pak neolizovat prsty. Tuším, že vajíčka musí projít trávicím traktem a roupy se projevují u malých dětí, kteří si prsty pořád cumlají, takže si je pořád přenášejí.
 Equi Žena21 Kategorie

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 40 Kč.
Přidej inzerát on-line od 40 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )

  

Sbírejte razítka! Je to zdarma... CESTOPAS ...soutěžte s ostatními nebo se nechte inspirovat k výletům.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk