REGISTRACE TABLO STATISTIKA SOUTĚŽE POMOZTE REKLAMA KONTAKT
Zpověď č.409944, vloženo 16.09.2009 17:01:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jde uhnat chlapa?
Kamarád měl přítelkyni 4 roky. Rozešli se. Pak měl "vztah" se dvěma holkama-nějaký společně trávený čas a sex a zároveň se občas vídal s expřítelkyní. Teď si hraje na to, že má vztah s holkou, která je z moravy (on praha) a viděli se naposled v srpnu. A ta druhá ho uhání. Prý ho miluje, on už jí několikrát řekl, že s ní být nechce. Ona za nim přijde do práce, dá mu tam 5ti stránkový dopis, kde si vylejvá srdce, pak třeba za nim přijede do práce s věcma, že u něj bude. Je to holka, která je na ostatní hrozná frajerka a dělala jak má všechny na háku a on je myslim první co jí poslal do pr... a mam dojem že kvůli tomu ho ona miluje. On občas volá jak je to hrozný jak ho uhání a mně to přijde z pohledu holky taky ulítlý, že se ona doprošuje a dle svýho tvrzení " bojuje za lásku". On je typ, kterej má rád pozornost slečen a jejich zájem, nadruhou stranu je někdy dost sobec a když ho moc uhání tak utíká.
Chtěla bych vědět z pohledu kluků, jestli takový slečny, který "bojujou" za lásku dosáhnou svýho a prostě kluka uženou. Jestli je jim to sympatický. nebo jestli taková holka timhle chovánim ztrácí pro ně na ceně.

 lejlinka 22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.09.2009 17:17:34
To mají starosti, tihleti freekulíni
 Domácí vězeň 32 
16.09.2009 17:09:01
Nemyslim si, podle mě se mu spíš zprotivý.
 yellow apple 23 
16.09.2009 17:05:03
Záleží na sympatiích. Může jí zahrnout do svého harému.
 jan wat  
16.09.2009 17:04:13
Záleží na povaze dotyčnýho chlapa. Pokud si připadá méněcennej, tak mu prostě dělá dobře, že kvůli němu někdo takhle vyšiluje. Pokud je v pohodě a normální, tak ho podobný scény spíš vyděsí.
 celesta

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:


Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od
100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )

  

Sbírejte razítka! Je to zdarma... CESTOPAS ...soutěžte s ostatními nebo se nechte inspirovat k výletům.

TOPlist
REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk