REGISTRACE TABLO STATISTIKA SOUTĚŽE POMOZTE REKLAMA KONTAKT
Zpověď č.206534, vloženo 08.04.2007 17:32:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Srazila jsem se s blbcem!
A jsem bezmocná!Stalo se to v práci.Největší lempl byl povýšen.Chování a jednání neskutečné.Jsem v práci,abych makala a ne aby si na mě někdo zvyšoval sebevědomí.Nastal konflikt,při kterém jsem si myslela, že už mě dá pokoj.Omyl!Přitvrdil.Dá se vůbec nějak bojovat nebo chránit proti těmto týpkům?Nejsem bonzák,ráda se obhájím sama, je to on co chodí donášet na vedení.Máte vy nějaké zkušenosti ?
 becheche 43   VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.04.2007 21:52:46
Zkušenosti s tím mám veliké .. kdykolivs e mi tohle stalo (jako že už asi 4x), tak odcházím a hledám nové zaměstnání .. dnesšní doba s nezaměstnaností dává primitivním kreaturám netušené možnosti udělat z pracoviště feudální model .. to by mi nevadilo, pokud ten, před kterým mám smekat a být vždy pokorný uctivý a prdelolezec, pokud bude skutečně osobnost a výše než já .. bohužel ambice mají často totální hovada a když je povýší i se jak hovada chovají a požadují od všech to, čeho by byli ke svým šéfům schopni oni .. že to nezkousneš je bohužel problém číslo jedna, tvůj věk je problém číslo dva, nezaměstnanost je problém číslo tři .. nevím, co ti poradit .. je ze zoufalství ze srážky s Mr. Ječmínkem, ketrý jest synkem Ječmínka z představenstva Sazky, což on hojně využíval, tak jsem přestal chodit do práce úplně, protože když se tohle může beztrestně stávat tak horší ponížení než chodit do práce a nechat si doslova srát na hlavu, neznám .. ale třeba v té Sazce byly hejna neschopných prdelolezců, kteří si tam vyloženě lebedili a žádné ponížení je nerozházelo .. lidi jsou z podstaty otroci .. a těch pár co mají charakter, tak holt trpí :((((
 Depressista
08.04.2007 18:10:44
To je zpověď,omylem strčená ve tvorbě.
 becheche 43 
08.04.2007 18:05:15
Ty chceš bojovat proti blbosti? :-)))) Kde to žiješ?
 jvq  

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:


Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od
100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )

  

Sbírejte razítka! Je to zdarma... CESTOPAS ...soutěžte s ostatními nebo se nechte inspirovat k výletům.

TOPlist
REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk